Aj sloboda má svoje plusy. Prečo je dobré byť single?

Aj sloboda má svoje plusy. Prečo je dobré byť single?
  • 18.03.2014
  • Aďa Knies

Možno nemáte šťastie práve na lásku a na šťastné a plnohodnotné vzťahy. Svoj život o samote môžete prežiť dvoma spôsobmi. Buď využijete každú jednu chvíľu, alebo sa budete zožierať a cítiť sa mizerne. Ktorú možnosť si vyberiete vy? Nevešajte hlavu. Život sa dá naplno využiť aj v statuse single. V tom čase dokonca objavíte to, čo vás napĺňa a zažijete veľa nových vecí.

Pozri aj: Dámske kabelky menia svoju veľkosť: Čím menšia, tým trendovejšia!

single žena

Zdroj: Shutterstock®

Môžete si dovoliť zjesť čokoľvek chcete

Jedna z vecí, ktorá je na slobode úžasná, že si môžete dovoliť zjesť to, na čo práve máte chuť a nepozerať sa na kalórie. Dokonca sa nemusíte nikomu prispôsobovať. Veď to poznáte, vy máte chuť na sushi a vaša polovička sa rozhodne, že chce poriadne krvavý steak. Takže teraz je len a len na vás, kam sa vyberiete a čo dobrého si dáte pod zub.

cestovanie

Zdroj: Shutterstock®

Život plný dobrodružstva

Patríte k rojkom? Snívate o precestovaní Francúzska, Talianska alebo Číny? Keby ste bola vydatá s troma deťmi na krku, tak sa vám toto všetko splní len ťažko. Práve teraz ste v perfektnej pozícii, ktorú treba využiť. 

Odporúčame: Domáci paradajkový pretlak: Ten z obchodu sa mu rozhodne nevyrovná

nakupovanie

Zdroj: Shutterstock®

Utrácate len za seba

Sloboda znamená aj to, že máte úplnú kontrolu nad svojimi financiami. Nemusíte nikoho šatiť ani živiť. Konečne si môžete dopriať to, po čom vám srdce už dlhšie túži. No nie je to úžasné? 

Odporúčame: KVÍZ: Rôzne druhy obilnín, orechov, semienok a strukovín: Rozpoznáš ich podľa obrázka?

relax

Zdroj: Shutterstock®

Čas na relax

Skúste si to zhodnotiť. Koľko času ste vo vzťahu strávili skutočne len sama so sebou a zrelaxovaním samej seba? Určite nie viac, ako keď ste nezadaná. Môžete si dopriať nejakú dobrú knihu, horúci kúpeľ s pohárom vína, po dlhom dni, alebo si len pustiť romantický film aj dobrú komédiu. 

V prípade, že nemáte komu darovať svoju lásku, sústreďte sa výhradne na seba. Tá sloboda si na vás však pre niečo určite sadla. Stačí ju len naplno využiť a znovu nájsť samú seba. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 18.03.14 14:31

MZ
karma
92.00

možno na chvíľku by som si život o samote vedela predstaviť ale ozaj iba na chvíľku

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 31.10.14 15:42

MR
karma
-1.00

presne tak aj sloboda má svoje výhody ;)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní