Happy Slovensko s Pharrellom Williamsom. Zatancuj si i ty!

Happy Slovensko s Pharrellom Williamsom. Zatancuj si i ty!
  • 04.06.2014
  • Silvia Karasová

Celý svet roztancoval so svojou skladbou Happy (v preklade Šťastný) americký spevák Pharrell Williams. Mnohé svetové metropoly, ale aj menšie mestá, či len tak skupinky ľudí si do rytmu tohto hitu šťastne zatancovali a nechali sa nakaziť pozitívnou náladou, ktorá z tejto pesničky vo veľkom prúdi. Skladba inšpirovala aj Slovákov a slovenské mestá, ak ste ich happy verzie ešte nevideli, pozrite sa spolu s nami, ako sa zaradili k Happy videám na Youtube.

Slovensko v skladbe Happy v rámci Medzinárodného dňa tanca

Do medzinárodného dňa tanca sa zapojili viaceré kúty Slovenska, vrátane Bratislavy či metropoly Východu. Na skladbu Happy od známeho speváka si však zatancovali aj v Banskej Štiavnici, Liptovskom Mikuláši, Tatrách, Trenčíne či Spišskej Novej Vsi a Žilinskom kraji. Nechajte sa inšpirovať a zavlňte sa do rytmov tejto chytľavej skladby aj vy. A ak vás ešte táto skladba neomrzela, na záver ponúkame aj jej originál.

Pozri aj: Dieťa v brušku a hudba: Akým repertoárom mu najviac ulahodíš?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

JAN KOMADA 05.06.14 17:38

JK
karma
100.00

TEN S TATIER JE BOMBOVý CHYTLAVá MUZIčKA

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní