Aj Valentín je príležitosť obdarovať ho

Aj Valentín je príležitosť obdarovať ho
 • 11.02.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 3

Na rozdávanie darov sa vždy nájde príležitosť. Valentín je čas, keď môžeme obdarovať partnera čímsi, čo bude len jeho.

Máme pre vás dva tipy, ktoré moderného muža zaručene potešia.

Samozrejme, pri našich tipoch musíte vedieť, či dáva váš partner prednosť hladkej tvári, alebo si potrpí na módne zostrihy briadky či strniska.

Špecialista na hladkú tvár

Philips Click&Style YS534 je elektrický holiaci strojček, ktorý ponúka dva nástavce na úpravu tváre a jeden na telo. Na klasickú hladkú tvár a holenie je najlepší nástavec s dvojitou otočnou hlavou, ktorá vynikajúco kopíruje tvár. Výhodou súčasnej generácie holiacich strojčekov je, že sa dajú používať na suché aj mokré holenie s penou či gélom. Druhým nástavcom, ktorý vymeníte veľmi jednoducho, je strihací strojček. Vďaka nemu si môžete dopriať úpravu tváre do podoby strniska na požadovanú dĺžku. Tretím doplnkom je nástavec, ktorý však nebrázdite svoju tvár, ale hruď. Bodygroom, teda nástavec so širšou plochou, je určený na holenie ochlpenia hrude či tela. Nástavce sa vymieňajú veľmi jednoducho, rovnako ako jednoduchá je aj údržba, keďže strojček je vodotesný a jednotlivé časti sa dajú opláchnuť vodou. Philips Click&Style vydrží pri nabití 40 minút.

Philips Click&Style YS534

Zdroj: Shutterstock®

Pre správny zostrih brady a strniska

Novinka Philips Beardtrimer BT9290 prichádza na trh s prevratným riešením - s laserovým navádzačom. Vďaka takejto pomôcke môže muž omnoho ľahšie udržať presné línie zostrihu tváre. Perfektný strih s presne vymedzenými oblasťami mužnej ozdoby tváre môže variaovať podľa chutí, laserový navádzač pomôže, aby pravá a ľavá strana tváre vyzerali rovnako a mali dokonale rovné línie. Zastrihávač je okrem laseru vybavený aj otočnou hlavou s 32 mm a 15 mm širokou čepeľou. Užšia časť je určený špeciálne na miesta okolo úst a brady, kde je potrebná jemná a precízna práca. Hrúbku strihu si môžete nastaviť až na 0,4 mm, čo zabezpečí dokonalý vzhľad trojdňového strniska. Zároveň sú v balení ďalšie dva nástavce pre rôzne dĺžky brady. Upraviť si vzhľad ochlpenej tváre je vskutku jednoduché.  

Philips Beardtrimer BT9290

Zdroj: Shutterstock®


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Iveta Ondáková 13.02.15 16:27

IO
karma
97.00

Pekné a hlavne praktické darčeky :)

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 17.05.16 09:37

SK
karma
113.00

pekny darcek

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 24.05.20 12:43

KS
karma
133.00

Radšej pôjdeme s priateľom na romantický wellness a kúpim si nejaké zvodné prádlo pre seba, to ho poteší určite viac :-D

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní