Ako vyzerá penthouse, v ktorom žije Michael Kors? Aká je jeho tajná vášeň?

Ako vyzerá penthouse, v ktorom žije Michael Kors? Aká je jeho tajná vášeň?

  • Zdieľaj:
 • 1

Pri mene Michael Kors si určite vybavíte osobu, ktorá stojí za svetoznámou značkou. Túto osobu asi nemusíme predstavovať, pretože hneď, ako sa povie jeho meno, tak si všetci vybavíme hodinky, kabelky, topánky či oblečenie, ktoré je rovnako známe ako meno samotného tvorcu. No vedeli ste, že Michael Kors je v skutočnosti homosexuál? Od doby, čo sa presťahoval na Manhattan, si nažíva so svojím partnerom v penthouse, v ktorom stavil predovšetkým na prírodné materiály, no tiež sa netají jednou jeho vášňou, ktorá je pre jeho bývanie typická.

Ako všetky veľké mená, tak aj Michael Kors začínal v obývacej izbe doplnenej šijacími strojmi. Svoj podnik založil v roku 1981 a neskôr sa zo skromného bytu presídlil do bloku s veľkoobchodnými predajňami. Tak, ako rástli jeho ambície v podnikaní, tak rástli aj pri bývaní. V súčasnosti žije v penthouse, ktorý je prispôsobený jeho potrebám. S veľkou sviežou terasou, ktorá je posiata kvetinami a bylinkami, s výhľadom na Svetové obchodné centrum (World Trade Center) a Hudson river – to je azda snom každého. Michael Kors má takto celý svet pri nohách a mesto, kde to stále žije, ako na dlani.

Odporúčame: V akom luxuse býva Nicole Scherzinger? Jej vila ukrýva jedno tajomstvo!

Michael Kors a jeho bývanie

Michael si dáva veľmi záležať na cennostiach a hlavne na obrazoch či kúskoch nábytku, ktoré majú svoju vlastnú históriu a príbeh. Na obrazoch či iných doplnkoch, ktoré sú z rôznych kútov sveta. Michael sa netají ani tým, že jeho vášňou je zbieranie misiek. Veľkých misiek, ktoré sú krásnou dekoráciou v každej domácnosti. Michael ich má v každej miestnosti hneď niekoľko a každá má svoj príbeh.

Michael Kors je veľkým milovníkom mačiek. Dokonca hosťovská izba v penthouse je ich „bývaníčkom“. Ak by sme sa mali ešte raz narodiť, tak ako mačka u Korsa! Mali by sme sa skutočne nadpriemerne a s vlastnou mäkkou posteľou.

V hlavnej kúpeľni dominuje mramorová vaňa situovaná pri okne, z ktorého majú Kors a jeho partner nádherný výhľad na Manhattan. Dokonca široko-ďaleko v ich okolí sa nenachádza žiadna výšková budova, z ktorej by ich mohli pozorovať pri relaxovaní vo vani, čo je skutočne výhodou. 

Pozri aj: Novodobé praktiky na pohovoroch: Neuveríš, ale takto testujú ľudí!


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Anna Tlachova 03.03.20 13:28

AT
karma
118.00

Nevedela som o jeho obľube mačiek

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Perikarditída – kto je najviac ohrozený zápalom osrdcovníka?
Zdravie

Perikarditída – kto je najviac ohrozený zápalom osrdcovníka?

 • 0
 • 29.12.2022
Rihanna sa stala miliardárkou! A pozor, nie je to len vďaka piesňam!
CELEBRITY

Rihanna sa stala miliardárkou! A pozor, nie je to len vďaka piesňam!

 • 2
 • 14.01.2023
Kedy a ako je vhodné deti učiť správne narábať s peniazmi
Rodina

Kedy a ako je vhodné deti učiť správne narábať s peniazmi

 • 0
 • 29.12.2022