Aký darček poteší mužovo srdce?

Aký darček poteší mužovo srdce?
  • 08.10.2016
  • Ján Hamrák

Milé dámy, určite to poznáte. Blížia sa narodeniny vašej (horšejsmiley) polovičky a vy musíte riešiť ten istý problém ako pred rokom znovu a znovu. Čo by som mu tak asi mohla dať, aby bol spokojný? Minule sa síce snažil tváriť nadšene, no veľmi mu to nešlo... A to som sa radila s kamarátkami... Na túto otázku vám asi najlepšie odpovie muž, preto vám dám pár jednoduchých tipov.

Pokiaľ máte doma náhodou ,,vzdelanca“ (v podstate mudrlanta, len slušnejšie povedanésmiley), kúpte mu nejakú knihu. No pozor dámy. Ak máte ozajstného knihomoľa, je vysoko pravdepodobné, že svoju knižnicu dobre pozná. Vyvarujte sa kúpiť mu knihu, ktorú už má, lebo uvidíte na jeho tvári presne ten výraz, ktorý nechcete. Aj keď sa asi bude snažiť pretvarovať. V takom prípade za ním radšej rovno choďte a priamo sa ho spýtajte, ktorú knihu by chcel. Ak máte doma chlapa, ktorý sa knižnicou iba chváli pred priateľmi, pokojne risknite kúpu knihy naslepo. Je dosť možné, že si ani nevšimne, že takú už  doma másmiley.

Odporúčame prečítaťHrozno a jeho účinky na zdravie

Aký darček poteší mužovo srdce?

Zdroj: Shutterstock®

Fľašou dobrého alkoholu, vína, či nejakého netradičného piva určite nič nepokazíte. Trh je ich plný. A aj keď to vy možno nevnímate, verte že väčšina vašich mužských polovičiek áno. Samozrejme česť výnimkám a tým, ktorí sa ako výnimky úspešne tvária. Verte mi, že keď si chlap večer po práci dá doma pohárik dobrej whisky či nejakého karibského rumu, bude tvárnejší a povoľnejší. Bude sa cítiť aspoň ako texaský ropný magnát.

Odporúčame prečítaťZaraďte na svoj jedálniček zdravé gaštany

Aký darček poteší mužovo srdce?

Zdroj: Shutterstock®

Môžete ho tiež vziať na nákupy. Dbajte však na to, aby netrvali dlhšie ako to je nevyhnutné. Väčšina chlapov totiž nakupovanie neznáša. Samozrejme existujú aj výnimky, no sú to výnimky, čo potvrdzujú vyššie uvedené pravidlo. Vhodnou alternatívou k nakupovaniu je aj wellness alebo nejaká high – tech drobnosť (čítajte: pre vás nepodstatná prkotina, čo mu urobí radosť). Alebo mu dajte naozaj iba nejakú maličkosť a prekvapte ho vetou, aby šiel svoje narodeniny osláviť sám so svojimi priateľmi.

Odporúčame prečítať: 5 domácich receptov na zrazenie horúčky

Aký darček poteší mužovo srdce?

Zdroj: Shutterstock®

Pokiaľ to nepraktizujete, pravdepodobne po týchto vetách uvidíte na jeho tvári výraz skutočného prekvapenia nasledovaný výrazom nefalšovanej radosti. Asi do desiatich sekúnd ho síce vystrieda previnilý výraz na štýl ,,panebože neteš sa tak, veď ťa odhalí“. No verte mi, že sa takmer určite poteší.  Potešiť muža na jeho narodeniny je v podstate vlastne veľmi jednoduché, stačí akceptovať fakt, že je to muž a podľa toho mu darček vyberať.

Odporúčame prečítať:  Korenia, ktoré pomáhajú redukovať váhu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Miroslav Hajzuš 08.10.16 13:17

MH
karma
-1.00

na nákupy NIE!!!!!

  • 1
Odpovedať

Iveta Moravčíková 08.10.16 16:45

IM
karma
100.00

treba nakupovat spolu čo by chcel

  • 2
Odpovedať

Marcela Šagatova 09.10.16 15:37

karma
-1.00

u mňa sa overil veľmi wellnes balíček, či už masáž, vírivka alebo komplexný balíček :)

  • 0
Odpovedať

simona vician 26.12.16 22:48

SV
karma
100.00

ano ano, kniha podla vlastneho vyberu..

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 25.05.20 19:38

KS
karma
133.00

Tak môjho priateľa najviac poteší nič, typický chlap :-) Ale vždy mu predsa len kúpim nejaký praktický darček, ako je napr. kozmetika, ponožky alebo boxerky. Prípadne pri väčších príležitostiach zabezpečím nejaký wellness pobyt, kde ho prekvapím vo zvodnej bielizni. Ešteže chlapi nie sú naroční ako ženy :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní