Aupark Bratislava rozširuje a modernizuje food court

Aupark Bratislava rozširuje a modernizuje food court

Nové prevádzky, väčší komfort vďaka ďalším 140 miestam na sedenie a terasa s výhľadom na Sad Janka Kráľa. Nákupné centrum Aupark Bratislava rozširuje a modernizuje obľúbený food court. 

Návštevníci Auparku Bratislava si budú môcť ešte pred koncom roka spríjemniť nákupy obedom či večerou v Regal Burger alebo v Hummus & Couscous.

Okrem toho v mape centra nájdu aj Filip´s, ktoré nadväzuje na hot dog koncept prevádzky Vrožku z Freshmarketu či Chickeese, pokračovateľa Fantasy Hamm. Ďalšia nová prevádzka The Cut & Melon Lemon spája dva koncepty v jedno a  poteší milovníkov steakov aj zdravého jedla. 

Zaujme ťa: Čo zaberá na úzkosť? Dajte jej zbohom prírodnými spôsobmi

hot dog

Zdroj: Shutterstock®

Pribudnú obľúbené lokálne bistrá

Aupark Bratislava odštartoval modernizáciu food courtu 21. augusta. Prvé výsledky uvidia návštevníci ešte do konca tohto roka, kedy je naplánované oficiálne otvorenie prvej fázy. Okrem nových prevádzok bude k dispozícii ďalších 90 miest na sedenie, terasa s 50 miestami a výhľadom na Sad Janka Kráľa.Snažíme sa držať súčasného trendu, teda rýchleho, ale zároveň zdravého a kvalitného stravovania. Samozrejme, zákazníkom chceme poskytnúť čo najväčší komfort, preto sme okrem otvorenia nových prevádzok pristúpili aj k vytvoreniu ďalších miest na sedenie." hovorí Petra Foltýnová, marketingová manažérka Auparku Bratislava.  

Rozširovanie food courtu bude pokračovať aj v nasledujúcom roku a ukončenie druhej fázy je predbežne naplánované na jeseň 2018. Aupark Bratislava nadväzuje modernizáciou na súčasné úspešné prevádzky, ako napríklad SOHO, Freshlandia, KUBU, Ugo Salaterie a mnohé ďalšie.

Pozri aj: Hľadáš motiváciu? Slávne instagramové fitnessky ti pomôžu!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 17.12.17 08:21

SK
karma
114.00

dobre vedieť

  • 0
Odpovedať

Mária Frnová 17.12.17 09:10

MF
karma
-1.00

vždy je fajn mať na výber

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 17.12.17 18:27

MM
karma
100.00

ja tieto prevádzky nemusím

  • 0
Odpovedať

Anna Bútorová 18.12.17 08:51

AB
karma
100.00

super, vždy ocením širokú ponuku

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní