Briti sú v posteli citliví, ale nie sebeckí! Ale čo my, Slováci?

Briti sú v posteli citliví, ale nie sebeckí! Ale čo my, Slováci?

  • Zdieľaj:
 • 0

Značka Durex nedávno uverejnila prieskum, ako sú so sexom spokojní Briti. Nás ale oveľa viac zaujímalo, ako sme na tom vlastne my? A preto Durex cez leto rozbehol lokálny projekt a pomocou online šetrenia zisťoval, ako sú na tom so sexom Slováci.

A tu to máme!

Jednou z najdôležitejších vecí na sexe by mala byť aj spokojnosť partnera. Prieskum realizovaný značkou Durex1 ukázal, že 56 % Slovákov sa obáva, že sex nie je pre ich partnerov natoľko vzrušujúci, lebo trpia nedostatkom citlivosti. Pritom až 72 % respondentov tvrdí, že nedostatočná citlivosť bola spôsobená práve použitím kondómu, a takmer 55 % Slovákov si myslí, že táto nedostatočná citlivosť spôsobená použitím kondómu mala za následok aj menšiu pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu. A nedostatočná citlivosť prežitá pri použití kondómu následne spôsobila, že až 50 % slovenských respondentov ho následne nikdy viac nepoužilo.

Ďalej podľa nového prieskumu značky Durex2 viac ako tretina (37 %) Slovákov popisuje svoj sexuálny život ako dobrý a až 41 % percent ako skvelý. Len 2 % uvádzajú, že v skutočnosti žiadny sexuálny život nemajú.

Odporúčame tiež:  Do boja proti vráskam

durex pleasure

Zdroj: Shutterstock®

Hoci sa môže zdať, že Slováci sú národnosť, ktorá je s priemerným milostným životom spokojná, viac ako polovica ľudí (54 %) udáva, že by radi zažili častejšie sex, ktorý bude niečím výnimočný. Vaše sny teraz zrealizuje najnovšia pomôcka - Durex Krúžok rozkoše - a Vy aj Váš partner zažijete o triedu lepší sex. Suan Quilliam, odborník Durexu na sex a vzťahy, hovorí, že je to ideálna prvá sexuálna hračka, ktorá z obyčajného sexu urobí dychberúci zážitok.

Vzájomná komunikácia a pochopenie predstáv a prianí toho druhého sú kľúčom k oživeniu vášho sexuálneho života. Keď príde reč na používanie prezervatívov len 10 % slovenských mužov a prekvapivo 20 % slovenských žien uviedlo, že myšlienka, že by mali použiť prezervatív, ich zbavuje chuti na sex. Avšak keď už príde chvíľa prezervatív použiť, až 66 % percent Slovákov sa zhoduje, že by si následný sex užili viac, ak by prezervatív bol tenší, a takmer všetci (94 %) by skúsili nový druh prezervatívu, ak by zaručoval vyššiu citlivosť.

Odporúčame tiež:  Za nedostatkom energie môže byť aj chronický únavový syndróm

náruživý sex

Zdroj: Shutterstock®

Aby vyšiel v ústrety aj týmto prianiam a zaistil nám všetkým lepší zážitok a citlivosť, prichádza Durex s novými Invisible prezervatívmi - najtenšími prezervatívmi od značky Durex. Prezervatív Durex Invisible je tenší než ľudský vlas* a umožní Vám tak blízky kontakt s Vaším partnerom, ako nikdy predtým a zároveň poskytuje vysokú úroveň ochrany a vzrušenia.

Alix Fox, špecialista Durexu na sex a vzťahy, vie, že otázka citlivosti pri sexe môže byť citlivou témou: „Ak vezmete pri výbere prezervatívov do úvahy potreby Vás a Vášho partnera, môže byť sex viac vzrušujúci. Durex Invisible pomáha zvýšiť citlivosť oboch partnerov a robí z použitia prezervatívu ďaleko príjemnejšiu záležitosť, než ste si kedy dokázali predstaviť."

Bude vás zaujímať: Babské rady - ako ovplyvniť pohlavie bábätka?

durex invisible

Zdroj: Shutterstock®

Je na čase pozdvihnúť váš sexuálny život na vyššiu úroveň a vziať so sebou do spálne Durex Invisible a Durex Krúžok rozkoše.

Pre viac informácií navštívte: 

http://www.durexsk.sk/kampane/invisible/  

http://www.durexsk.sk/kampane/durex-krúžok-rozkoše/

*priemerná hrúbka ľudského vlasu 0,075 mm

1 Prieskum realizovaný spoločnosťou Reckitt Benckiser (Slovak Republic) spol. s r.o., v období 24. – 31. august 2016, na vzorke 393 ľudí.

2 Prieskum realizovaný spoločnosťou Reckitt Benckiser (Slovak Republic) spol. s r.o., v období 20. – 29. september 2016, na vzorke 1084 ľudí.


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Svetlicový olej - prečo si ho zamiluješ? Takéto sú jeho účinky na naše zdravie!
LIFESTYLE

Svetlicový olej - prečo si ho zamiluješ? Takéto sú jeho účinky na naše zdravie!

 • 1
 • 05.11.2022
Ktoré celebrity dali prednosť rodine pred kariérou? Budeš prekvapená!
Voľný čas

Ktoré celebrity dali prednosť rodine pred kariérou? Budeš prekvapená!

 • 0
 • 29.09.2022
Recept ako schudnúť - pevná vôľa a správna motivácia! Helena tak vytrela zrak svojmu priateľovi a zbavila sa všetkých negatívnych vplyvov
Cvičenie

Recept ako schudnúť - pevná vôľa a správna motivácia! Helena tak vytrela zrak svojmu priateľovi a zbavila sa všetkých negatívnych vplyvov

 • 4
 • 06.08.2022