Challenge Family prvýkrát na Slovensku

Challenge Family prvýkrát na Slovensku

Jedny z najprestížnejších svetových triatlonových pretekov Challenge Šamorín zavítajú tento rok do x-bionic® sphere v Šamoríne.Podujatie je určené nielen tým najlepším triatlonistom, ale aj rodinám s deťmi, pre ktoré je pripravený nabitý program plný zábavy a súťaží či tréningový kemp. Challenge Šamorín sa uskutoční od 15. do 21. augusta 2016.

Challenge Šamorín sa zúčastnia najlepší českí a slovenskí triatlonisti – Peter Vabroušek, Karol Džalaj, Kristína Néč-Lapinová, Nikol Čorbová a, samozrejme, hviezda svetového triatlonu, úradujúci majster Európy v strednom triatlone, Filip Ospalý.

Preteky sú otvorené pre športovcov všetkých vekových a výkonnostných kategórií a budú veľmi atraktívne aj pre divákov. Prihlásiť sa môžete na www.challenge-samorin.sk, kde nájdete viac informácií. Príďte podporiť tých najlepších a súčasne zažiť fantastickú atmosféru pretekov so stovkami účastníkov a tisíckami povzbudzujúcich divákov pri tratiach. 

4. ročník PomléRun

Zdroj: Shutterstock®

Challenge Family prvýkrát na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 11.04.16 19:28

SK
karma
114.00

vyborne sportove podujatie plne zabavy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní