Domáca párty len pre dvoch

Domáca párty len pre dvoch
  • 12.12.2013
  • Aďa Knies

Ako to už býva, so zimným obdobím prichádza aj viac času stráveného doma. Koniec koncov vonku je chladné počasie a radšej sa ukryjete niekde v teplúčku. Vy a váš partner ste sami doma a máte už po krk leňošenia a ničnerobenia?

Čo tak využiť to vo váš prospech a trochu viac sa zblížiť a spoznať? 

Spoločné varenie s láskou

Varenie zvládnete aj keď nie ste práve majster kuchár. Pomocou receptu dokážete vyčariť naozajstné dobroty. Spoločné varenie ukáže, ako ste zohratý a ako sa vzájomne dopĺňate. A keď dovaríte, zistíte, že  nie je nič lepšie ako jedlo varené s láskou.

varenie s láskou

Zdroj: Shutterstock®

Šampionát vo videohrách

Ako už dávno vieme, muži dokážu pri videohrách presedieť celé hodiny. Nás ženy to už baví o čosi menej. Samozrejme, aj medzi nami sa nájdu výnimky. Súperenie vo videohrách vás ale zaiste chytí, aj keď možno len na pár minút. A možno vaše výsledky budú omnoho lepšie, ako vášho súpera. 

hranie videohier

Zdroj: Shutterstock®

Spoločná kúpeľ

Mnoho párov sa po čase dostalo do rutiny, kedy sa sprchuje každý sám. Pravda je to praktickejšie. Zabúdame však na našu „blízkosť.“ Spojiť zábavu s relaxom je tak jednoduché. Horúca vaňa plná peny a spoločný kúpeľ. Po namáhavom a studenom dni neexistuje nič lepšie. Keď vo svojej kúpeľni nemáte veľkú vaňu ale sprchový kút, aj dlhá sprcha má svoje čaro. 

spoločný kúpeľ

Zdroj: Shutterstock®

Dvaja kutili

Spravte si nejaký spoločný projekt. Vymaľovanie izieb, stena vytvorená z fotiek alebo prestavanie nábytku a mnoho iných činností. Navyše ak ide o nejakú „mužskú“ prácu, váš drahý bude ako v siedmom nebi. 

spoločné maľovanie izieb

Zdroj: Shutterstock®

Existuje mnoho spôsobov, ako si užiť chladné počasie v domácom prostredí za minimálne náklady. Ako strávite najradšej čas so svojím drahým vy? 

Zdroj foto: www.sheknows.com www.sedona2day.wordpress.com www.windsorsmiles.com.au www.news.zing.vn www.fanboygaming.com www.memetics.com www.momitforward.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Alena Cabakova 12.12.13 07:08

karma
86.00

No spoločné práce, či varenie alebo kúpeľ môžem vrelo odporučiť. Niekedy aj pri obyčajnom upratovaní vie byť super zábava, ak partner prikladá ruku k dielu :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 31.10.14 16:25

MR
karma
-1.00

spoločné aktivity prispievajú k spoločnej partnerskej harmónii.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní