Dovolenkový špeciál: Cestovať sólo alebo vo dvojici?

Dovolenkový špeciál: Cestovať sólo alebo vo dvojici?

Výber dovolenky je v predletnom období témou číslo jeden. Niekto si dovolenku plánuje pol roka dopredu, iný striehne na last minute ponuky. Nemenej dôležitým faktorom je, s kým si zaslúžené voľno užijete.

Cestujem sama

Single cestovanie je jedným z najskloňovanejších slov roka 2017. V zahraničí už dokonca vzniklo zopár cestovných kancelárií pre nezadaných, u nás je tento biznis stále v plienkach. Nemusíte byť bez partnera, aby ste si povyrazili na jednočlenný záťah.

Niekoľkodňové odlúčenie od známych tvárí padne vhod, ak máte za sebou náročnú pracovnú etapu a potrebujete si trochu zresetovať hlavu. Alebo sa len túžite nerušene ponoriť do knihy, ktorú ste si toľko priali na Vianoce a doteraz sa povaľuje na poličke neprečítaná. Zvuk šumiaceho mora a slaný vzduch môže byť príjemným bonusom.

Odporúčame prečítať: Vitamín K2: U nás novinka, v zahraničí hit

Dovolenkový špeciál: Cestovať sólo alebo vo dvojici?

Zdroj: Shutterstock®

Kamošky navždy

Ak vám duchovná cesta do svojho vnútra veľa nehovorí, dovolenkový oddych si môžete užiť aj vo dvojici. Možno máte pocit, že v kolobehu práca – rodina zabúdate na svoju najlepšiu kamarátku. V lete máte ideálnu možnosť to napraviť. Paríž je tou správnou destináciou pre dve nenapraviteľné romantičky.

Zatiaľ čo vy sa s kamoškou budete prechádzať pod Eifelovkou, zasnene pozerať do výkladov na Champs-Élysées a pochutnávať si na lahodných makrónkach, pošlite svoju polovičku na pánsku jazdu. Vyhnete sa tak výčitkám, že vy ste oddychovali a jemu ostala celá domácnosť na krku. Ideálom je potom absolvovať ešte jednu, spoločnú dovolenku.

Odporúčame prečítať: Rasca: Možno obyčajná, ale účinná!

Dovolenkový špeciál: Cestovať sólo alebo vo dvojici?

Zdroj: Shutterstock®

Spoločná dovolenka = pohroma?

Príjemne strávená partnerská dovolenka nemusí byť utópiou ani vtedy, keď sa vaše predstavy o nej značne rozchádzajú. Najmä, ak vy túžite po dobrodružstve, zatiaľ čo váš partner by najradšej celý čas podriemaval na pláži. Možno sa len nechce vzdať svojej komfortnej zóny, no za jeho pohodlnosťou sa môže skrývať aj klesajúca hladina testosterónu.

Po tridsiatke sa postupne znižuje, a preto už relatívne mladí muži často zápasia so zníženou výkonnosťou a vitalitou. Dobrým pomocníkom sú výživové doplnky, ako napríklad ProMan Plus, ktorý obsahuje zmes 12 prírodných látok pre podporu hladiny testosterónu, zvýšenie energie, sily a výkonnosti. S novým prívalom energie môže obyčajná dovolenka nabrať nečakane akčnejší smer.

Mesačné balenie ProMan Plus teraz môžete vyskúšať zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte aj aktuálnej akcii získate na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na webe www.promaplus.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Lucia Šeptáková 27.05.17 06:38

karma
108.00

Ja by som necestovala sama,to mám rada na dovolenke,ze sme vsetci spolu.Vzdy sa zhodneme,kam chceme isť.

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 27.05.17 07:24

DB
karma
117.00

Radšej cestujem so svojim partnerom, mám istotu, že sa nestratím :-) a keď tak spolu...Rešpektujeme sa, on si fotí, potápa sa ja napríklad opaľujem,nie je nič horšie ako hádky na dovolenke...

  • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 27.05.17 09:38

KK
karma
90.00

na dovolenku jedine s manželom, ale zase na 3 týždne do kúpeľov chodievam rada sama a keď príde manžel za mnou tak mu objednám izbu v inom hoteli a navštevujeme sa

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 27.05.17 11:00

SK
karma
114.00

jednoznačne - s manželom!

  • 0
Odpovedať

Monika Filípková 27.05.17 15:35

MF
karma
56.00

Sama cestovať, to nie je pre mňa. Dovolenkovať idem spolu s rodinkou, dovolenku už máme od januára rezervovanú.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 27.05.17 17:06

MM
karma
100.00

vždy sme boli spolu na dovolenke, ale neobmedzovali sme sa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní