Extrémne žehlenie: Najšialenejší šport v súčasnosti – ideš do toho?

Extrémne žehlenie: Najšialenejší šport v súčasnosti – ideš do toho?

Žehlenie oblečenia je prevažne ženská činnosť a jeden z tých úkonov, ktorý nerobíme veľmi rady. Pranie je jedna vec, ale vyžehliť všetko pokrčené oblečenie dá poriadne zabrať. Ale výsledok v podobe krásnych komínov z oblečenia, ktoré je pekne usporiadané v šatníku, rozhodne stojí za to. Pokiaľ by sme sa opýtali žien, ktorý kúsok oblečenia je najkomplikovanejší na žehlenie, tak dozaista by odpoveďou bola pánska košeľa. Z prieskumov vykonaných medzi ženami vyplýva, že práve pánske košele patria medzi najneobľúbenejší kúsok na žehlenie.

Žehlenie nemáme rady v domácom prostredí, ale čo by ste povedali na žehlenie v najextrémnejších podmienkach? Neuveríte, ale zo žehlenia oblečenia sa stal šport (áno, čítate správne), ktorý bol „vynájdený“ v Anglicku v roku 1997. Dokonca tento šport mal aj svoje prvé majstrovstvá sveta, ktoré sa konali v Nemecku.

Extrémne žehlenie v najrôznejších podmienkach

Extrémne žehlenie sa na prvý pohľad javí ako najnebezpečnejší šport, ktorý kombinuje vzrušenie z extrémnej exteriérovej činnosti, ktorá je spájaná s užitočnosť činnosťou, akou je žehlenie košieľ. Pri tomto športe je základom vziať si žehliacu dosku na prevažne čo najextrémnejšie miesto, ktoré vám napadne. Tak je teda bežné, že zazriete chlapíka na skale, ktorý si žehlí svoju košeľu, parašutistov v oblakoch so žehliacou doskou, lyžiarov na svahu či potápačov, ktorí sa snažia žehliť pod morskou hladinou.

Angličania majú teda poriadny zmysel pre humor a rovnako aj zmysel pre bizarné športy, ktoré sa čiastočne vymykajú spod kontroly. Ak ste si teda doposiaľ mysleli, že žehlenie je tou najnudnejšou činnosťou, aká môže existovať, tak dnes zmeníte názor. Stačí nazrieť do nasledujúcej galérie a vybrať si svojho najextrémnejšieho favorita. Nechali by ste sa na niečo podobné nahovoriť?

Neprehliadni: Nešťastné dizajnérske nápady do bytu: Pobavia, ale aj pobúria

1 z 23

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 21.11.19 07:24

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé aj neuveriteľné zároveň!

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 21.11.19 15:44

MM
karma
107.00

Zaujímavý nápad, extrémny a vtipný zároveň

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní