Face app challenge: Pozor, podľahli jej už aj Rytmus s Jasminou a čo ty?

Face app challenge: Pozor, podľahli jej už aj Rytmus s Jasminou a čo ty?

Nie je to tak dávno, čo internetový svet pobláznila bottle cap challenge, do ktorej sa pridávali aj celebrity. A dnes tu máme ďalšiu challenge, pri ktorej všetci zverejňujú svoju fotku, na ktorej majú o desiatky rokov viac. Síce sa všetci bojíme staroby ako čert kríža, kvôli čomu používame pleťové krémy s obsahom kyseliny hyalurónovej a s ďalšími prospešnými zložkami, ktoré účinne bojujú s vráskami, ale aj napriek tomu sa nebojíme ukázať, ako môžeme v budúcnosti vyzerať.

Všemožne sa snažíme vyhladiť naše vrásky a zrazu príde aplikácia, ktorá nám ich pridáva a celý svet z toho šalie. A šalejú z toho nielen zahraničné, ale aj slovenské celebrity, ktoré sa stihli pochváliť svojou „stareckou“ fotografiou na sociálnych sieťach.

Stačí jedna aplikácia a viete, na čom ste

Aplikácia, ktorú môžete nájsť v App Store alebo v Google play, predstavuje fotografickú aplikáciu, ktorá využíva umelú inteligenciu. Tá vás v priebehu niekoľkých sekúnd dokáže spraviť staršími, ale aj mladšími. No zatiaľ, čo mladosť si neprinavrátime, starobu môžeme odvrátiť.

Napriek tomu, že ide o pomerne starú aplikáciu, veľkú pozornosť si ukrojila v posledných dňoch, a to vďaka blogerom, influencerom, celebritám, politikom, ale aj „obyčajným“ ľuďom, ktorí ju začali sťahovať a využívať vo veľkom. Zo slovenských celebrít môžeme spomenúť najmä Rytmusa a Jasminu, ktorí patria medzi ostro sledovaný pár v slovenskom šoubiznise. Ale aj Sajfa či Kristína Tromová sú za každú srandu :D.

Podľahli ste tejto aplikácii aj vy? Na koho z vašej rodiny ste sa podobali najviac?

Odporúčame: Toto sú najexkluzívnejšie bazény sveta: Odtiaľ sa nebudeš chcieť vrátiť!

1 z 7

Zdroj foto - úvodná: instagram.com/jasmina_alagic


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Alžbeta Stanková 28.07.19 08:04

AS
karma
108.00

keď oni, tak musím aj ja!

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 28.07.19 21:01

JK
karma
100.00

Veď stárnutie je prirodzené

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 29.07.19 21:39

karma
113.00

Môj syn si nechal vyhotoviť takú fotku a ja som sa nevedela dosmiať.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní