Hackeri proti policajtom


    • Zdieľaj:
  • 0

Keď je človek zúfalý, robí zúfalé veci,“ vysvetľuje ajťák a spisovateľ Miro Hrubjak. „Ak je zatlačený na samé dno, nie vždy skolabuje. Občas sa v ňom prebudí pradávny lovec a dokáže nemožné, aby si zachránil holý život.

A o to ide, pretože ak by sa to stalo komukoľvek z nás, začalo by to podobne: jedno obyčajné predpoludnie, nevinná jazda a život obrátený naruby...“


 

Nový triler Chobotnička je o boji hackerov s podsvetím, pri ktorom využívajú moderné inteligentné technológie. Napínavý príbeh, ktorý vás okamžite vtiahne do deja.
 

Odporúčame prečítať: Nebojte sa povedať NIE

Daniel je typický ajťák, tridsiatnik, ktorý bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. V celkom všedný víkendový deň nechtiac skríži cestu veľkému SUV a dostáva sa do konfliktu s egocentrickým majiteľom auta. Daniel utŕži niekoľko presne mierených úderov a skončí na pohotovosti.


Verí v spravodlivosť, a preto ide incident ohlásiť na políciu. To však nemal robiť... 

Odporúčame prečítať:  Som zabijak. A mám nový cieľ

triler chobotnička

Podliatiny Danielovi zmizli, ale následky udalosti sa stupňujú natoľko, že jeho existencia je ohrozená. A tak sa neskúsený mladý muž púšťa do boja s podsvetím.

 

Jeho plán je rafinovaný a premyslený. Vychádza z využívania súčasných digitálnych technológií, v ktorých sa pohybuje ako ryba vo vode. Ajťák s hackermi stoja proti policajtom ovládaným podsvetím a výpalníkmi.


Daniel nemá žiadnu zbraň, no muži, čo ho ohrozujú, záhadne umierajú...

 

Krst knihy Chobotnička


V utorok 14.apríla o 17:00 príďte do kníhkupectva Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave. Stanete sa svedkami jedinečného prieniku do wi-fi sietí. Ale pozor, nechoďte na tento krst, ak nechcete mať heknutý telefón...alebo si ho neberte so sebou
Knihu Chobotnička uvedie do života Oľga Feldeková spolu s moderátorom Ivanom Binďom Bindasom.

 

Prečítajte si úryvok z IT trileru Chobotnička.

 

 

Odporúčame prečítať: Vždy, keď zomrie, znova sa narodí...

 


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní