IL DIVO sa tešia na svoj bratislavský koncert

IL DIVO sa tešia na svoj bratislavský koncert
  • 24.09.2014
  • PR článok

Už v sobotu zavíta po tretíkrát na Slovensko pop-operné zoskupenie Il Divo. Štvorica fešákov z rôznych kútov sveta je pripravená ohúriť už túto sobotu 27. septembra 2014 bratislavskú Slovnaft Arenu, ktorá sa zmení na obrovskú divadelnú scénu so skvelými spevákmi v sprievode famózneho orchestra. Urs Bühler, Sébastien Izambard, David Miller a Carlos Marín vystúpia spolu s muzikálovou divou Leou Salongou.

Slávne zoskupenie sa na tretí bratislavský koncert už veľmi teší. Speváci sa netaja tým, že na Slovensko sa vždy radi vracajú aj pre krásne ženy. Potvrdzuje to aj fakt, že do Bratislavy pricestujú bez akéhokoľvek sprievodu – manželky, priateľky a deti teda zostávajú doma!

il divo bratislavský koncert

Zdroj: Shutterstock®

Sébastien Izambard, ktorý žije v Londýne, je ženatý a má deti dvojičky. Leto trávi jeho rodina v Los Angeles a je to jedno z mála období, ktoré spevák venuje výhradne rodine, podobne ako ostatní členovia kapely. Zvyšok roka sú totiž na cestách po koncertoch, aktuálne sú na celosvetovom turné A Musical Affair, v rámci ktorého sa zastavia aj na Slovensku. Obe ich návštevy u nás spôsobili rozruch hlavne v ženskom publiku. Svedčí o tom aj fakt, že so spevákmi sa spriatelili viaceré dámy slovenského šoubiznisu...

il divo bratislavský koncert 2014

Zdroj: Shutterstock®

Aj tentoraz sa speváci tešia nielen na skvelú spevácko-divadelnú šou, ktorú predvedú už v sobotu v Slovnaft Arene, no aj na veľkolepú party po koncerte. Chcú si na ňu pozvať aspoň sto hostí a netaja sa tým, že pojem záverečná nepoznajú... Bez ohľadu na záväzky, ktoré majú štyria speváci doma, svorne tvrdia, že sa bratislavského vystúpenia a after party nevedia dočkať. 

il divo bratislavský koncert

Zdroj: Shutterstock®

Muzikálové hity

V sobotu predstavia Il Divo v Bratislave spolu s muzikálovou divou Leou Salongou slávne broadwayské hity zo svojho šiesteho štúdiového albumu A Musical Affair. Je kompiláciou slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger. Leu si za svoju špeciálnu hostku speváci nevybrali náhodou. Speváčka filipínskeho pôvodu je totiž držiteľkou viacerých muzikálových ocenení.

Pozrite si spoločné vystúpenie Il Divo s Leou Salongou:

IL DIVO –

A MUSICAL AFFAIR: THE GREATEST SONGS OF BROADWAY LIVE

Sobota 27. septembra 2014, 20.00 h. –

Bratislava, Slovnaft Arena (Zimný štadión O. Nepelu)

Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal, Eventim a Predpredaj.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní