Je koniec. Už ju nebude trápiť a ničiť!


Tate a Jared majú k sebe blízko už od detstva, ale ich kamarátsky vzťah sa jedného leta zmení na peklo. Jared začne byť na Tate hrubý, v škole ju ohovára a šíri o nej samé klamstvá. Akoby sa jej za niečo mstil...

Nádych je návykové čítanie, ktoré opantá vaše srdce od prvej po poslednú stranu. Tú knihu nedokážete odložiť,“ píše Aesta's Book Blog. Autorka Penelope Douglasová je bestsellerová autorka New York TimesUSA Today.

Preslávila sa najmä knihami určenými pre dospievajúcu mládež a súčasnými erotickými romancami, pre ktoré sú charakteristické silné ženské hrdinky.


Ale späť k Tate. Neskôr využije príležitosť a odchádza na rok do Paríža na študijný pobyt. Do USA sa vracia už ako mladá a krásna zrelá žena. V meste snov totiž zakúsila, čo je to osobná sloboda. Už nechce žiť minulosťou, nechce sa pred všetkými skrývať ako kedysi a mieni sa Jaredovi postaviť tvárou v tvár.
Ale aj Jared sa zmenil... žeby mu bolo smutno za Tate?
A vôbec, oplatí sa ešte zabojovať za toho druhého?

Odprúčame tiež:  Historická romanca Rebelka

Je koniec. Už ju nebude trápiť a ničiť!

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

 

Jared sa mlčky vybral za mnou. Pohľad mal až strašidelne intenzívny. Netváril sa nahnevane, no zdalo sa, že čochvíľa exploduje.

Keby som sa dokázala pohnúť, šla by som mu oproti. No zastala som ako prikovaná. Spaľoval ma prenikavým pohľadom a vyzeral taký... lačný.

Položil mi ruky na bedrá a chvíľu mi len hľadel do očí. Za normálnych okolností, a keby šlo o hocikoho iného, taký dlhý priamy očný kontakt by mi bol nepríjemný, no Jared na mňa civel, akoby som bola jeho posledná večera.

A to sa mi sakramentsky páčilo.

Dýchal s jemne pootvorenými ústami, a jeho pohľad prechádzal priamo cezo mňa. Vedela som, čo chce. A keď som si spomenula, ako skvele chutí jeho koža, nedokázala som sa ho prestať dotýkať.

Objala som ho okolo krku, postavila sa na špičky a prisala sa mu na pery.

A v tom momente som stratila kontrolu nad situáciou.

 

 

Kniha Nádych získala na Amazone v takmer 2000 hodnoteniach veľmi vysoké hodnotenie čitateľov – z 5 hviezdičiek až 4,6, pričom maximálny počet bodov jej dali takmer 3 zo 4 čitateliek. 

 

Odprúčame tiež:  Odvrátená strana lásky

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 25.05.16 07:07

SK
karma
114.00

nieco na volne vecery

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 26.05.16 07:47

AK
karma
100.00

môže byť dobrá kniha

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní