Kat Von D odchádza zo svojej kozmetickej spoločnosti: Čo s ňou bude?

Kat Von D odchádza zo svojej kozmetickej spoločnosti: Čo s ňou bude?

Už je to raz tak, Kat Von D sa rozhodla opustiť riaditeľské kreslo svojej kozmetickej spoločnosti Kat Von D beauty, ktorá bola založená pred dvanástimi rokmi. Ak ste fanúšičkami tejto dámy a hlavne jej kozmetických výrobkov, tak sa asi pýtate, čo bude so spoločnosťou ďalej. No potešíme vás – spoločnosť a hlavne preslávené kozmetické výrobky, ktoré patria medzi tie kvalitnejšie, sa budú vyrábať aj naďalej. Avšak pod záštitou spoločnosti Kendo, ktorá túto spoločnosť preberá a premenováva ju na KVD Vegan Beauty.

Ako uvádza Kat Von D, minulý rok bol pre ňu plný zmien. Narodil sa jej krásny chlapček, založila spoločnosť s výrobou vegánskej obuvi a aktuálne pracuje na vydaní svojho albumu, ktorý bude sprevádzaný veľkým turné, ktoré môžu jej fanúšikovia očakávať na jar. Aj na desiatich ľudí by to bolo veľa, preto sa táto úspešná podnikateľka rozhodla vzdať jednej z aktivity, ktorá ju celkom slušne živila. Kat Von D uvádza, že aj pri maximálnej kapacite jednoducho nemôže robiť úplne všetko.

Kde niečo končí, iné začína!

„Nebolo to ľahké rozhodnutie, ale po starostlivom zvážení som sa rozhodla,“ píše Kat Von D na svojom instagramovom profile. „Chcem, aby sa make-upovej línii darilo a rástla aj naďalej, a spoločnosť Kendo je pripravená naplniť tieto ciele,“ pokračuje Von D. Spoločnosť Kendo sa teda stala výhradným majiteľom kozmetickej značky Kat Von D. Samotná spoločnosť tiež stojí za značkami ako Marc Jacobs či Fenty Beauty.

Značka v súčasnosti obsahuje viac ako 250 produktov, ktoré milujú zákazníci po celom svete. Von D verí, že spoločnosť Kendo bude prichádzať s novinkami aj naďalej a že budú spĺňať rovnakú kvalitu a normy.

Netreba zabúdať ani na fakt, že Kat Von D sa nezabudla rozlúčiť so svojimi fanúšikmi a poďakovať sa im za 12-ročnú priazeň, ktorú jej venovali a ktorú venovali predovšetkým kozmetickým produktom. A tak, kde sa niečo končí a kde sa končí etapa Kat Von D, začína niečo nové, svieže a inovatívnejšie.

Pozri aj: Céline Dion: Naozaj vlastní viac ako 10 000 párov topánok?!

1 z 10

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 13.02.20 22:03

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní