Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť
 • 19.03.2017
 • Ján Hamrák

  • Zdieľaj:
 • 4

Čo je pre mužov na ženách najkrajšie? Kedy sú pre nás chlapov ženy najviac sexy? Dosť možno som si položil otázky, na ktoré asi neexistuje komplexná odpoveď. No predsa len sa nad tým pokúsim znovu zamyslieť.

Mužský pohľad na túto tému je predsa vždy dobré poznať však? Väčšina chlapov vám asi prvoplánovo (čítajte bez premýšľania) odpovie, že ženy sú najkrajšie keď sú upravené, nahodené, pekne vyobliekané, a vlastne sú celé sexy.

Optimálne celý deň, večer, aj noc, ráno, pri upratovaní, varení, nakupovaní, flirtovaní, kojení, teda v podstate pri všetkom. A sexy samozrejme iba pre neho, veď ako inaksmiley.

Odporúčame prečítať: Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – I. časť

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť

Zdroj: Shutterstock®

Cítite v mojich vetách iróniu? Ak áno, tak cítite dobre. Jedno zaujímavé príslovie (alebo čo to je) hovorí že: Kúpil cedník a sťažoval sa, že tečie. Tak dal opraviť dierky a sťažoval sa, že necedí. Tak nejako podobne je to aj s mužskými predstavami o tom, že žena bude sexy v podstate nepretržite, aj vtedy keď ráno o pol štvrtej totálne nevyspatá prebaľuje dieťa. Poďme radšej naspäť do reálneho sveta.

Odporúčame prečítať: Ako dostať chlapa pred oltár

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť

Zdroj: Shutterstock®

Určite raz doma nazbieram odvahu a spýtam sa ženy keď bude mať na práci veľké jarné upratovanie bytu, či varenie pred sviatkami. Spýtam sa jej, či nemôže pobehovať celý deň v kuchyni v lodičkách s 10 centimetrovými opätkami, a či nemôže vysávať v podväzkoch a negližé. V ideálnom prípade ma nebude počuť, v tom menej ideálnom ma prepichne ako britva ostrým pohľadom, a v tom najkatastrofálnejšom scenári sa asi budem musieť pred ničím letiacim uhýbaťwink.

Odporúčame prečítať: K týmto 4 veciam doma chlapa radšej nepúšťajte

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť

Zdroj: Shutterstock®

Čiže predstavu z lacných p... pardon, chcel som napísať z lacných filmov pre dospelých o tom, že žena je sexy vždy a všade si môžeme z excelovskej tabuľky vyškrtnúť. No stále tam ostane (aspoň podľa môjho skromného názoru), že ženy sú pre mužov najkrajšie keď sú – jednoducho ženami. Teda žiadna veda a špekulácie, v podstate je to celé jednoduché ako dobre umiestená facka. Tam tiež netreba veľmi špekulovať, stačí sa iba nechať viesť prirodzeným inštinktom a výsledok by mal byť v pohode.

Odporúčame prečítať: Ako si udobriť nahnevaného chlapa ???

Kedy sú ženy pre mužov najkrajšie – II. časť

Zdroj: Shutterstock®

Ak je žena jednoducho ženou, tak je pre chlapa čo ju miluje najkrajšia na svete. Ženy sú naším opakom, a práve tým je povedané v podstate úplne všetko. Práve to my chlapi na ženách milujeme. A aj keď si sem tam pofrfleme, no sme veľmi radi že vás máme.

Odporúčame prečítať: 6 vecí, ktoré by ste nemali robiť v posteli!


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Marianna Rajniaková 19.03.17 07:51

MR
karma
109.00

parádny článok na nedeľné ráno, pobavil ma..

 • 4
Odpovedať

Lucia Šeptáková 19.03.17 14:22

karma
108.00

No to ma pobavilo...

 • 3
Odpovedať

Mária Maxianová 19.03.17 15:57

MM
karma
100.00

dobrý článok a posledné tri vety sú TOP

 • 3
Odpovedať

Soňa Kelemenová 20.03.17 08:19

SK
karma
86.00

krásny článok, autor si zaslúži jednotku s hviezdičkou..

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní