Konferencia Umenie byť Ženou 2015

Konferencia Umenie byť Ženou 2015

  • Zdieľaj:
 • 0

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie je pripravený druhý ročník interaktívnej konferencie Umenie byť Ženou.

Druhý ročník podujatia sa uskutoční dňa 25. apríla 2015 v Bratislave. Skúsený tím prednášajúcich počas celého dňa zasvätí všetky ženy do tajov šťastia, zdravia, materstva a pozitívnej energie.

adela banášová

Ambasádorkou projektu je Adela Banášová a NOVINKOU na druhom ročníku konferencie bude večerný program Talkshow s Adelou Banášovou, kde si Adela pozve svojich hostí a budete môcť zažiť večer ako vidíte na televíznej obrazovke.

 

Umenie byť ženou nie je len heslo, je to stav bytia a porozumenia. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré chcú objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Nezáleží, či prídete so svojimi snami a túžbami, alebo už máte svoje konkrétne predsavzatia a ciele.

 

V programe sme skoncentrovali múdrosť a skúsenosti lektorov so zaujímavými témami a trendmi venovanými šťastnému životu, materstvu, zdraviu a osobnostnému rozvoju tak, aby sme podporili a inšpirovali všetky ženy k rozvíjaniu vlastného šťastia a pozitívnej energie, ktoré budú následne s radosťou rozdávať,“ povedala Marcela Reisz, spoluorganizátorka podujatia. 

Sila ženskosti sa dnes často zamieňa za ženské zbrane, alebo na druhej strane za akýsi radikálny feminizmus. Ja len verím tomu, že sila ženskosti je v ženskej energii, ktorú tento svet potrebuje viac než kedykoľvek predtým. Táto konferencia je úžasným časopriestorom na to, aby ktorákoľvek žena našla v sebe spúšťač k lepšiemu životu, ktorým zharmonizuje aj životy ostatných okolo seba,“ povedala Adela Banášová, ambasádorka projektu.

Konferencia Umenie byť Ženou 2015

Zdroj: Shutterstock®

Predstavujeme Vám našich prednášajúcich, ktorí Vám odovzdajú svoju energiu a skúsenosti.

Prednášky v hlavnej sále:

 • Pavel Hirax Baričák  a Harmonizácia ženy 
 • Lýdia Sirotová a DNA ženského úspechu
 • Margit Slimáková a Zdravá strava v pohode a pre všetkých  
 • Táňa Havlíčková a Obliekam svoju dušu 
 • Diana Fabianová a Menštruácia ako pomôcka na skvalitnenie života
 • Michal Andrejco a  Celostný prístup k životu ako cesta k vnútornej harmónii

Workshopy: Miluj svoju svokru, Rešpektovať a byť rešpektovaný, 5 jazykov lásky, Úvod do čínskej medicíny a Naturopatie, Arteterapia, Tanec s bábätkom v šatke, Návrat do práce po materskej dovolenke, Prijímam sa, Ako nadobudnúť rovnováhu cez hlbšie vnímanie tela a pohybu, Kvantová transformácia ženy, Neboj sa prejaviť a staň sa silnou rečníčkou, Anatómia naplnených vzťahov .... a iné. 

Chceme aby ste si počas našej konferencie oddýchli a vrátili sa domov spokojná. Preto vytvoríme tvorivo pohodovú atmosféru, ku ktorej každá z nás pridá kúsok svojej úžasnej energie.

Miesto podujatia: Double Tree by Hilton Hotel Bratislava

Termín podujatia: 25. apríl 2015

Viac informácii na: www.umeniebytzenou.sk


  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní