Kto odolá žiadostivosti?


Isaac je zbeh zo špeciálnej armádnej jednotky. Za sebou má temnú minulosť a stáva sa terčom pre istého vraha. Padlý anjel Jim Heron sa mu rozhodne pomôcť a vyhľadá Isaaca, no situácia sa výrazne skomplikuje a zápletka smeruje do napätého finále.

Sedem smrteľných hriechov. Sedem duší, ktoré treba oslobodiť.

vášeň

Nastáva ďalší hrozivý zápas medzi démonom a Jimom Heronom, padlým anjelom so zatrpknutým srdcom. Je tu druhý diel úspešnej série Padlí anjeli - Žiadostivosť.

 

Ako sme už zvyknutí, pripletie sa do toho žena - príťažlivá obhajkyňa Grier, ktorá očarí Isaaca, no práve teraz nie je na to vhodný čas. Musí zvládnuť boj s démonmi. A rozhodnúť, či jeho duša vojaka uverí, že pravá láska môže byť tou rozhodujúcou zbraňou proti temným silám.

 

„Temné, nebezpečné a návykové čítanie.“
Amazon

 

Vynikajúcu sériu oceňujú kritici, médiá, ale podľahli jej predovšetkým čitatelia. Padlí anjeli skúsenej autorky J.R.Wardovej nie sú klasickí tínedžerskí anjeli, ale podáva ich „dospeláckym“ spôsobom, takže chytí aj tých, ktorí podobný žáner práve nevyhľadávajú. Žiadni trblietaví anjeli, čarovné paličky, škriatkovia či kúzla. Wardová rozohrala výbornú sériu, ktorej nechýba akcia, emócie, vášeň a najmä skvelá zápletka.

 

Začítajte sa do úryvku z novinky Žiadostivosť

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Martina Zahoranová 15.03.14 22:30

MZ
karma
92.00

takéto knihy čítam rada

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní