Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

    • Zdieľaj:
  • 1

Starosti nechajte doma, deti manželovi, prácu kolegom a príďte si užiť 3 dni len pre seba!

Na Slovensko prichádza jedinečný Ladies Camp, prvý svojho druhu! Agentúra CUBE agency, v spolupráci s partnermi, pripravila 3 dni plné zážitkov, relaxu a skvelých aktivít venovaných len ŽENÁM. Je unikátny, pretože okrem klasických beauty služieb prináša originálny zážitkový program, aký pre Vás nevyskladá nikto iný.

Vyskúšate si handmade kurzy so šikovnými lektorkami, ktoré Vám ukážu, ako sa kreatívne vyžiť. Naučíte sa vyrábať domáce mydlá, experimentovať s vôňami, farbami či rôznymi prísadami. Tiež sa ponoríte do tajov Decoupage, servítkovej techniky určenej na zdobenie predmetov. Z oboch handmade kurzov si účastníčky odnesú vlastnoručne vyrobené produkty, ktorými môžu potešiť a obdarovať všetky svoje lásky. Zážitkový rozmer na Ladies campe prinášajú workshopy so skúsenými „spíkrami“.

joga

Zdroj: Shutterstock®

Po rannom cvičení sa na workshope SMOOTH IT! naučíte, ako si správne pripraviť zdravé zeleninovo-ovocné nápoje smoothie, ktoré sú skvelé na naštartovanie organizmu. Zoznámite sa s receptúrami, správnymi kombináciami a ochutnáte, ktoré z nich Vám najviac vyhovujú. Ako špecialita je pripravený kávový workshop COFFEE TIME s profesionálnym baristom. Zasvätí Vás do tajov dokonalej kávy, dozviete sa tipy na skvelé receptúry prípravy kávy či kávových kokteilov a základné techniky „latte art“.

smoothies workshop

Zdroj: Shutterstock®

Tradičná čínska medicína patrí v súčasnosti k veľmi populárnym alternatívnym prístupom k zdraviu, preto sme pripravili workshop ENERGY. Dozviete sa viac o fungovaní ľudského tela, princípoch diagnostiky a spôsoboch terapie tradičným spôsobom. V neposlednom rade dbáme aj o zdravý životný štýl a preto Vám Ladies Camp prináša aj prednášku o Zdravom životnom štýle s Wellness by Oriflame.

Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Počas večera sa môžete tešiť na atraktívnu fashion show v podobe originálneho tanečného vystúpenia v modeloch Thisisaman.world a prehliadku casual modelov značky Bepon. Skvelú párty podporí DJ a barmanská fire show s letnými miešanými drinkami. Pre účastníčky je pripravená aj polnočná tombola, kde môžu vyhrať zaujímavé, hodnotné ceny od partnerov.

V Ladies Campe nezabúdajú ani na rovnováhu tela a ducha. Okrem ranných cvičení Vinyasa flow jógy a bodyworku sa účastníčky odovzdajú do rúk beauty poradkýň, ktoré im dokonale diagnostikujú pleť, vizážistiek a hairstylistiek, ktoré vytvoria neodolateľný look a fotograf im vyhotoví profi umeleckú fotografiu. Počas celého campu bude pre účastníčky k dispozícií pitný režim šitý na mieru.

Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Uniknite z mestského ruchu do krásnej prírody v blízkosti Bratislavy a nepremeškajte víkend plný aktívneho oddychu. Počet účastníčok je totiž obmedzený.
 
Viac informácií nájdete na: www.facebook.com/PrvyZenskyZazitkovyCamp

    • Zdieľaj:
  • 1
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 16.05.16 07:10

SK
karma
113.00

rada by som sa niekedy zucastnila takehoto LADIES CAMP

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní