Lorna Byrneová: Svetoznáma írska mystička opäť na Slovensku


Lorna Byrneová je írska mystička, ktorú pozná celý svet. Keď bola pred štyrmi rokmi na Slovensku, na jej autogramiádu stáli stovky ľudí v dlhom rade ďaleko od kníhkupectva.

Čoskoro jej vyjde nová kniha Anjeli na dosah a krátko na to príde na Slovensko. V Bratislave bude mať dve prednášky a na oboch požehná osobne každého, kto bude mať záujem.

Lorna si obľúbila Slovensko aj susedné Česko.Myslím si, že ľudia na Slovensku aj v Česku potrebujú dodať odvahu. Našťastie, do týchto dvoch krajín už nikdy nemajú prísť vojny. No obidva vaše národy by sa mali vzájomne ochraňovať a mali by byť ako súrodenci,“ povedala Lorna.

Vo svete aj na Slovensku láme rekordy so svojimi knihami. Napriek silnej dyslexii, poruche písania a čítania, napísala knihy, ktoré preložili do 27 jazykov. A predávajú sa vo vyše 50 krajinách sveta. Napríklad z knihy Anjeli v mojich vlasoch sa predalo takmer 30.000 výtlačkov. Podobne úspešné boli Schody do neba, Posolstvo nádeje od anjelov, či Láska z nebies.

Prečítaj aj: Dievča z kalendára: 3 mesiace plné horúcej vášne!

Začiatkom októbra vyjde novinka Anjeli na dosah.

Anjeli na dosah

Rozprávam v nej o veciach, o ktorých som doteraz nehovorila. odkrývam veľa zo svojho súkromného života. A tiež približujem, ako vyzerá môj každodenný život s anjelmi,“ prezradila Lorna Byrneová v exkluzívnom rozhovore pre LepšíDeň.sk.

 

Vždy sa vraj pýtala, prečo práve ona vidí anjelov a komunikuje s nimi. Prečo nie niekto vzdelanejší, keďže so odmalička je dyslektik a má stále problémy s čítaním a písaním. Neviem. No som za to vďačná. Bolo mi povedané, že svet potrebuje navrátiť vieru a nádej,“ povedala Lorna, ktorá bude mať v Bratislave 2 prednášky. Prvú o 9:30 a druhú o 15:30. Prednášky budú ako zvyčajne formou rozhovoru, ktorý bude tlmočený do slovenčiny a na konci dá Lorna osobné požehnanie všetkým, ktorí budú mať záujem.

 

Toto požehnanie je na mojich prednáškach naozaj tá najdôležitejšia časť,“ dodáva obľúbená írska mystička.


Vstupenky sa dajú kúpiť iba cez Ticketportal.sk. a na obidvoch prednáškach sa bude predávať najnovšia kniha Anjeli na dosah aj s podpisom Lorny Byrneovej. 

 

Prečítaj aj: Sissi - náhodná cisárovná: Zradný cisársky dvor a príbeh lásky

Stretnutie s Lornou Byrneovou

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Milka Damašková 19.08.17 01:48

MD
karma
132.00

Aj ja si žijem svoj život s anjelikmi :) Dvaja už spia a tretí ešte buntoší ako ja:)

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 19.08.17 07:35

SK
karma
86.00

urcite bude patrit medzi zaujimave knihy... pekna spisovatelka

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 19.08.17 07:46

SK
karma
114.00

ničo som už o nej počula...

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 19.08.17 19:36

MM
karma
100.00

každý máme svojho anjela, niektorí aj viacerých

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní