Najškaredšie psy na svete: Príroda dokáže niekedy skutočne pobaviť!

Najškaredšie psy na svete: Príroda dokáže niekedy skutočne pobaviť!

Niekedy to nie je len o kráse. Niekedy dokáže príroda zaúradovať a vytvoriť dokonalo nedokonalé dielo, ktoré síce pobaví, ale aj zamrzí. Určite ste už počuli o súťažiach, v ktorých sa bojuje o titul najkrajšieho psa. Ale počuli ste už aj o súťaži, kde sa bojovalo o titul najškaredšieho psa? Áno, jedna takáto sa vo svete konala, preto vám prinášame prehľad najškaredších psov, ktorých nájdete v galérii nižšie.

Mať rád roztomilé šteniatko alebo psa je veľmi ľahké. Ale naučiť sa milovať roztomilú „príšerku“ chce veľa obety a hlavne láskavé srdce, do ktorého sa toľká „krása“ (škaredosť) zmestí. No nie je všetko len o vzhľade. Za vzhľadom týchto psíkov sa častokrát ukrýva nemilý osud, ktorý taktiež môže za ich výzor. Týranie ľuďmi, vyhodenie na ulicu, zlé zaobchádzanie... To je len zlomok toho, čo má obrovský vplyv na vzhľad domácich miláčikov.

Škaredosť vyhráva!

Zatiaľ, čo sme boli zvyknutí najmä na všetko krásne a dokonca krása bola a stále aj je oceňovaná, tak v Kalifornii to vzali z úplne iného súdka. Presne v tomto meste sa každý rok koná súťaž o titul najškaredšieho psa na svete. Sú to nemé tvory, ktoré síce nedokážu hovoriť, ale je to skutočne „fér“? Aké by to bolo, keby sa konala podobná súťaž, ale medzi ľuďmi? Samozrejme, podobná súťaž zatiaľ neexistuje, takže nateraz môžeme na ňu zabudnúť.

Vo zvieracej ríši to je úplne iné! Hľadajú sa najškaredšie tvory, ktoré za svoj vzhľad nemôžu. Nebudeme vás viac naťahovať. Poďte sa spolu s nami pozrieť na najškaredšie psy, ktoré sme našli na sociálnej sieti Pinterest.

Pozri aj: Svadobné fotomontáže, ktoré pobavia vďaka kreativite ľudí: Zasmej sa!

1 z 10

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 21.08.19 04:36

ĽŠ
karma
100.00

Niekoho pobaví; niekoho, však skôr zamrzí...

  • 6
Odpovedať

Alžbeta Stanková 21.08.19 12:09

AS
karma
108.00

mňa určite nepobavia tieto fotky!Pes je najlepší priateľ človeka, bez ohľadu na krásu. Pes túži len po dobrom majiteľovi, ktorý ho má rád a stará sa oňho- a on za to dáva majiteľovi lásku a vernosť

  • 6
Odpovedať

Tomáš Kamenár 21.08.19 15:25

TK
karma
105.00

je to skôr smutné

  • 6
Odpovedať

Jana Komadová 24.08.19 00:47

JK
karma
100.00

Veď je to smutné

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní