Najzbytočnejšie výrobky pre ženy: Počula si o vínovej podprsenke?

Najzbytočnejšie výrobky pre ženy: Počula si o vínovej podprsenke?
  • 08.10.2019
  • Michaela Kožáková

Dnes je trh plný produktov a výrobkov od výmyslu sveta. Človek môže nájsť naozaj všetko, na čo si len pomyslí. A ak nie, tak určite už na tom pracuje tím šikovných Číňanov. Technológie, pokrok, ľudská fantázia, dopyt, stále meniace sa potreby, materiálny spôsob života, túžba po komforte a pohodlí – toto všetko ženie múdre hlavy dopredu. 

Americká spoločnosť Skin Store, ktorá produkuje skrášľujúce výrobky, prišla s výsledkom štúdie, v ktorej sa zaoberali tým, koľko v priemere za svoj život minie žena na kozmetiku. Je to približne

300 000 amerických dolárov. Nie, nepomýlili sme sa o jednu a ani dve nuly. Ale, pravdaže, riasenky, púdre, parfémy, rúže či očné tiene nie sú len to, na čo žena míňa peniaze. Teraz súhlasne prikyvuje niekoľko mužov. Áno, kabelky, šaty, topánky, šperky. Niektoré výrobky však vyzerajú veľmi... No veď presvedčte sa sami.

 
 
 

Pozri aj: Najbizarnejšie vynálezy, aké sme kedy videli: Necháš sa inšpirovať?

Vankúše

Zdroj: pinterest.com

Vynikajúce riešenie či totálna hlúposť?

Niekedy si tak možno poviete, keď samé zaspávate v posteli: nemohol by niekto vymyslieť nejakého plyšového chlapa, ktorý by ma aspoň akože objal? Vaše prianie bolo vypočuté! Môžete si vybrať svalnatého a ramenatého plyšového maznáčika, košeľového siláka so širokou rukou alebo nadrozmerného panáka, ktorý vás zohreje počas studených večerov. Na svoje si prídu aj muži – ružové vankúše s prsiami im zaručia lepší spánok. 

A pre ženy, ktorým vadí, že pri spaní sa ich prsia deformujú a stláčajú, nech sa páči, zaobstarajte si valcový vankúš, ktorý si v noci vložíte medzi prsia. Geniálne, nie?

Zasmiali ste sa? Tak si prezrite galériu nižšie a zaručujeme vám, že sa nebudete môcť prestať smiať!

1 z 7

Kryt na mobil s rukou

Tu máme ďalšie riešenie pre tých, ktorým chýba partner alebo sa cítia osamelo. Kto však chce pri telefonovaní držať plastovú ruku pripevnenú na telefóne. Obávame sa, že okrem vynálezcov asi nikto...


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 08.10.19 06:07

ĽŠ
karma
100.00

Niekedy už naozaj, čo je veľa, to je moc!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní