Chystáte narodeninovú oslavu? Tu sú inšpirácie na výzdobu!

Chystáte narodeninovú oslavu? Tu sú inšpirácie na výzdobu!
  • 01.04.2014
  • Silvia Karasová

Jar je obdobím, kedy sa príroda prebúdza. Všetko začína kvitnúť, tráva zozelenieva, aj slniečka máme na nebi o čosi viac než v zime. Jar je známa aj ako obdobie plodnosti, a to nielen v spojitosti s prírodou. Ak sa vám zdá, že máte v diári práve počas jarných mesiacov viac narodeninových poznámok, nemusí to byť náhoda.

V prípade, že na jar plánujete oslavu svojich narodenín, alebo niekoho zo svojich blízkych, ponúkame vám zopár jarných inšpirácií, ako si urobiť trebárs výzdobu v jarnom štýle, ako jedlá podávať, či ako zaujať svojich hostí.

Narodeninová výzdoba

Vaša párty sa môže niesť v akomkoľvek duchu si zaželáte. Pokojne siahnite po klasikách, ako balóniky či krepový papier. Ak sa na druhý deň nechcete babrať s umývaním riadu, siahnite po jednorazových tanieroch, príbore, táckach aj pohárikoch. Chýbať by nemali kvetiny, menovky, ozdôbky, aj chutné pohostenie. Inšpirujte sa!

Pozri aj: Hľadáš recept na zdravé predjedlo? My ti prinášame rovno tri!

narodeninová oslava

Zdroj: Shutterstock®

narodeninové inšpirácie

Zdroj: Shutterstock®

balóny

Zdroj: Shutterstock®

narodeninová párty

Zdroj: Shutterstock®

pohostenie na oslavu

Zdroj: Shutterstock®

párty pohostenie

Zdroj: Shutterstock®

sladké pohostenie

Zdroj: Shutterstock®

Čo na seba?

Podľa toho, v akom štýle sa bude niesť párty, zvoľte aj svoj outfit. Najpodstatnejším kritériom je to, aby ste sa cítili pohodlne a sebaisto. Pozrite si OUTFITY NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ.

Narodeninové pohostenie

Starou dobrou klasikou sú chlebíčky, šunkové, syrové, vajíčkové, zeleninové. Ak ale chcete vybočiť zo zaužívaných cestičiek, vymyslite si vlastné narodeninové menu. To by malo byť pestré, zdravé a ľahké na trávenie. Skvelé tipy nájdete aj v našej kategórii RECEPTY.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 31.10.14 15:39

MR
karma
-1.00

ej, škod aže tento rok narodeniny som už absolvovala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní