Navštívte zelený Aupark Bratislava

Navštívte zelený Aupark Bratislava

Hľadáte zaujímavý program, ktorým spestríte sebe, kamarátom i deťom stredajšie popoludnie? Zakrúžkujte si v kalendári 16. november a podujatie Zelený Aupark – nabité známymi osobnosťami, nevšednými eko tvorivými dielňami nielen pre najmenších a udržateľnou módou.

Môžete sa tešiť na kopec zábavy, o ktorú sa postarajú Thomas Puskailer a Martin Madej a ich Eco tour, Miro Jaroš, Dominika Mirgová a Dalibor Bíro. Pozornosti neunikne štýlová výstava Zeydee kabeliek – ručne vyrobených kabeliek z plechovkových uzáverov. Zaujmú určite aj netradičné papierové origami lampy a unikátny slovenský drevený počítač Xerry. No neostane „iba“ pri pozeraní. Návštevníci si budú môcť vyskúšať aj Lab – workshop s 3D tlačiarňou, ktorá tlačí produkty z eko plastov. 

Bude vás zaujímať: Prekladač ženskej reči pre mužov - druhá časť

Miro Jaroš, Dominika Mirgová a Dalibor Bíro

Zdroj: Shutterstock®

Aupark podporuje trvalú udržateľnosť

Aupark Bratislava podporuje ekologické témy nielen prostredníctvom podujatí, akým je Zelený Aupark. Princípy a aktivity spojené s udržateľnosťou môžete v nákupnom centre vidieť takmer na každom kroku. Počas minuloročnej rozsiahlej obnovy interiéru zaviedol Aupark nový šetriaci režim, ktorý ho radí medzi energeticky najefektívnejšie nákupné centrá na svete. Rovnako tak aktuálne rekonštruovaný parkovací dom získa novú zelenú fasádu.

Zodpovedný a inovatívny prístup centra voči životnému prostrediu ocenili aj v zahraničí. Aupark v Bratislave ako jediné nákupné centrum na Slovensku získalo BREEAM in-use certifikát s hodnotením „excellent“. BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) patrí medzi najstaršie a najuznávanejšie hodnotenia vplyvu budov na životné prostredie.

 
Thomas Puskailer a Martin Madej

Zdroj: Shutterstock®

Využívajte výhody pri návšteve

Aupark Bratislava prináša nielen pravidelnú zábavu a široký výber značiek, ale svojim návštevníkom ponúka aj výhodný vernostný program. Vďaka nemu je možné napríklad parkovať v centre hodinu navyše zadarmo, využívať šatňu zadarmo alebo rad VIP služieb, ktorými sú Aupark styslista, Make-up advice so značkou M.A.C, Beauty advice so značkou Prolook alebo Hair advice s Gio kaderníckym salónom. Všetky informácie o vernostnom programe nájdete na stránke www.aupark-bratislava.sk, v sekcii Vernostná karta. 

Odporúčame tiež: Šik ako Francúzka? Kozmetické triky, ktoré musíte ovládať


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 14.11.16 18:09

MM
karma
100.00

zaujímavé podujatie

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 16.11.16 16:07

karma
93.00

môže to byť fajn :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.12.16 20:25

SK
karma
113.00

dobréé

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní