Nebol to len taký obyčajný deň


Je to príbeh o náhode a šťastí, ktoré môžeme nájsť. Krásne rozprávanie o dvoch ľuďoch, ktorých cesty sa nečakane rozišli, stratili sa jeden druhému...no potom sa snažili nájsť. A počas toho, ako sa hľadajú, sa menia... Iba jeden deň rozprával o Allyson, alias Lulu.

O tom, ako stretla záhadného Willema a ich cesty sa náhle rozdelili... V novinke Iba jeden rok sledujeme všetko z pohľadu Willema, jeho príbeh, čo sa s ním vlastne stalo.

kniha iba jeden rok

Preberá sa z bezvedomia a netuší, kde je. V Prahe, v Dubrovníku alebo doma v Amsterdame? Willema viac ako rana na hlave bolí čosi celkom iné: opäť je sám a naliehavo potrebuje nájsť dievča, peknú Američanku, ktorú pomenoval Lulu, lebo jej pravé meno nepozná. Strávili spolu čarovný deň v Paríži, no ich cesty sa rozišli. A niečo na tom dni – alebo na dievčati – ho núti položiť si otázku: je nám súdené zostať navždy spolu?

 

Willem sa teda opäť vydáva na cesty, blúdi od Mexika až po Indiu a dúfa, že to dievča ako zázrakom znovu stretne. Mesiace plynú a Lulu mu stále uniká. Nedokáže ju nájsť. Willem začína pochybovať, či ruka osudu je naozaj taká silná, ako si myslel...

 

Iba jeden rok je romantické, emotívne pokračovanie románu Iba jeden deň.

 

Kníh o dvoch pohľadoch na rovnaký príbeh je mnoho, no Gayle Formanová ho vystavala naozaj majstrovsky. Všetko premyslela do detailov, niektoré nepodstatné scény z prvej knihy získajú vo Willemovom pohľade úplne iný rozmer a zrazu sú nesmierne dôležité. Niekedy sa nestíhate čudovať, čo všetko Formanová vymyslela, ako to podáva a vychutnávate si jednu stranu za druhou. 

Ani neviete ako a zamilujete sa do Willema, ktorý má svoje nedokonalosti, osobných démonov, no predovšetkým obrovské srdce, ktorým dokáže milovať ešte dlho po tom, ako zapadne slnko za jedným obyčajným dňom...

Iba jeden rok vychádza v Edícii Svetový bestseller.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní