Nezabudnuteľná rozlúčková párty so slobodou

Nezabudnuteľná rozlúčková párty so slobodou
  • 20.02.2014
  • Aďa Knies

Koľkých rozlúčok so slobodou ste sa už zúčastnili? Bavili ste sa, alebo to bol len pánsky striptíz a výskajúce dievčatá? Teraz prišiel rad na vás a neviete, ako pripraviť tú najnezabudnuteľnejšiu rozlúčkovú párty na svete? Máme pre vás zopár naozaj zaujímavých nápadov, ako si užiť rozlúčku so slobodou v spoločnosti tých najlepších priateliek. 

Odporúčame: Si odvážna nevesta? Tieto obrúčky z ružového zlata si zamiluješ!

rozlúčka pre nevestu

Zdroj: Shutterstock®

Vlastný maškarný večierok

Patrí medzi tie najromantickejšie a najdokonalejšie rozlúčkové párty. Maškarný ples je klasický, pretože nie vždy je príležitosť sa niekde ukázať v maskách. Jednoducho vyzdobte objednanú miestnosť zlatými svadobnými stuhami a nezabudnite na pozvánku uviesť „VSTUP LEN S MASKOU.“ Je len na vás, či si zvolíte komplet celý kostým alebo jednoduché, ale za to krásne škrabošky na tvár. 

Ako z rozprávky

Každé malé dievčatko sníva o rozprávkovej svadbe. Tým malým dievčatkom ste s istotou boli aj vy. Kostým jemnej princeznej vám k tomu dopomôže, ak nie na svadbe, tak aspoň pred ňou. Tak ako to v dávnych dobách bývavalo, treba zaobstarať honosné švédske stoly a dostatok kvalitného vína. Čo poviete na to, keby vám k dojmu rozprávky dopomohol aj personál, ktorý ste si prenajali, napríklad svojím oblečením? 

Odporúčame: Nadčasové a elegantné svadobné šaty: Nebudeš si vedieť vybrať!

rozlúčka so slobodou

Zdroj: Shutterstock®

Víno, víno a ešte raz víno

Čo takto rozlúčka so slobodou v najlepšej vínnej pivnici, plnej kvalitného vína. Vy a vaše priateľky na to určite nezabudnete. Dokonca môžete spojiť ochutnávku vín s výberom správneho vína na svadobnú hostinu. Zdá sa vám tento nápad nudný? Nikto nepovedal, že sa o pár hodín nemôžete presunúť niekam do mesta, kde to žije.

Odporúčame: Nevesty šalejú: Toto sú najkrajšie svadobné šaty!

párty pre nevestu

Zdroj: Shutterstock®

Párty bus

Vedeli ste, že existujú autobusy, ktoré sú upravené presne na párty? Áno, párty bus. Tento nápad sa mi zdá byť celkom kreatívny a praktický. Možno spoznáte aj kúty miest, o ktorých ste ani netušili, že existujú. Môžete začať vlastnú súkromnú párty v autobuse a neskôr sa ním prepraviť do centra zábavy. 

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, uistite sa, že sa vaši blízki náramne bavia a nikdy na tento večer nezabudnú. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 20.02.14 15:25

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé nápady!

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 18.04.21 14:42

KS
karma
133.00

Svoju rozlúčku so slobodou si určite nepredstavujem ako divokú párty niekde v bare, ale skôr možno niekde na chate alebo na wellnesse s priateľkami :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní