No Name zahrali najúspešnejšej slovenskej autorke

No Name zahrali najúspešnejšej slovenskej autorke
  • 20.04.2014
  • PR článok

Hrali iba pre Táňu a dokonca na želanie pesničku Čím to je, ktorá patrí k jej najobľúbenejším. „Milujem ju, a keď som ju minule počula v aute, rumázgala som ako malé decko,“ priznala s úsmevom Táňa Keleová-Vasilková.

V utorok večer krstila svoju novinku a oslavovala aj okrúhle jubileum. Pozrite si video reportáž.

táňa vasilková timko

Zdroj: Shutterstock®

Nová kniha Táni Keleovej-Vasilkovej Julinkina pekáreň sa už niekoľko týždňov drží na najvyššej priečke viacerých rebríčkov predajnosti a jej uvedenie do života stálo naozaj za to.

Slávnostným večerom sprevádzal Marcel Forgáč, ktorého Táňa vyviedla niekoľkokrát z miery a sám to priznal: „Pani Táňa, už dlho som sa necítil pri rozhovore tak v strehu, ako s vami...váš pán manžel to ako znáša?“

no name

Zdroj: Shutterstock®

timko forgáč

Zdroj: Shutterstock®

krst julinkinej pekarne

Zdroj: Shutterstock®

Celý večer sa niesol v úžasnej atmosfére, keď malý súkromný koncert odohrali oslávenkyni No Name a Igor Timko bol aj krstným otcom novinky Julinkina pekáreň. Kapela hrala po prvý raz na Slovensku unplugged a vo verziách, aké sme vraj u nás doteraz nemohli počuť.

Aké pesničky zahrali No Name? S akou misiou prišiel Igor Timko za Táňou? A aký špeciálny darček dostala oslávenkyňa od svojho vydavateľa?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 07.08.14 17:36

MR
karma
-1.00

No Name sú najlepšia slovenská skupina... :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní