Objavte 20 tajomstiev štýlu

Objavte 20 tajomstiev štýlu
  • 12.02.2014
  • PR článok

Jennifer Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne ovplyvnila jej životný štýl.

Pani domu madam Chic si vzala bezstarostnú dospievajúcu dievčinu z Kalifornie pod svoje krídla a umožnila jej spoznať, ako Francúzi povyšujú bežné maličkosti života na umenie žiť. Dozviete sa, ako si natrénovať umenie ženskosti, vytvoriť dokonalý výzor „sans maquillage“, čiže bez mejkapu a ako si pestovať ovzdušie tajomnosti.

jennifer scottová lekcie madam Chic

 

Práve vychádza kniha Lekcie madam Chic – v dvadsiatich kapitolách vám Jennifer prezradí niečo z toho, čo sa v Paríži naučila, i zopár tipov, ktoré môžete zahrnúť do svojho každodenného života bez ohľadu na to, kde bývate a aký máte rozpočet.


V duchu typického francúzskeho prístupu uprednostňovania kvality nad kvantitou sa naučíte vychutnávať dobré jedlo, a pritom si neodopierať, rozumne a elegantne sa obliekať, a mať v šatníku len desať kúskov oblečenia, primerane sa upraviť, ale pôsobiť ako nenamaľovaná – jednoducho žiť ako Francúzka.

 

 

 

Lekcie madam Chic je užitočná príručka, ktorá zábavným a pôvabným spôsobom poslúži každému, kto chce svoj aktívny a moderný život osviežiť parížskou nonšalantnosťou.

 

„Často maškrtíme len preto, že nechceme byť hladní,“ píše Jennifer v knihe Lekcie madam Chic. „Vo Francúzsku som sa naučila, že pocit hladu je celkom dobrá vec. Nehladujete, iba máte chuť do jedla, ktorá je dôsledkom rôznych stimulačných pochodov.

jennifer scottová lekcie madam Chic

Zdroj: Shutterstock®

Pobyt v Paríži som si neskutočne užívala. Celé dni som trávila vonku, chodila pešo po meste i na vyučovanie, stretávala sa s priateľmi. Vypestovala som si náramnú chuť do jedla a uspokojovala ju každý večer pri stolovaní s rodinou Chic...“

 

Takže maškrtenie nie je vôbec šik, no nič si neodopierajte – radí Jennifer v prvých kapitolách. Ďalšie sa venujú štýlu a kráse a posledná časť tomu, ako viesť dobrý život.

 

Prečítajte si úryvok Maškrtenie vôbec nie je šik.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 13.02.14 22:49

JK
karma
100.00

musím sa po knižočke poobzerať pre dcéru

  • 0
Odpovedať

JAN KOMADA 14.02.14 16:09

JK
karma
100.00

PRIALTEKA RADA číTA DíK ZA SKVELý TIP

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní