OMG! Táto kniha vás omámi!


    • Zdieľaj:
  • 1

Emily a Gavin. Sympatická dvojica z novinky Stretnutie. Z knihy, ktorá preslávila Gail McHughovú a zaradila ju medzi autorov bestsellerov podľa rebríčka New York Times. „Stretnutie vás od prvých viet nepustí, až kým knihu nedočítate. Je to úžasná emocionálna jazda, po ktorej budete doslova drankať ďalšiu knihu autorky,“ píše sa v USA Today.

Nesprávne rozhodnutia nás niekedy privedú k správnym ľuďom...

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila. 

Odporúčame tiež prečítať: Inteligentná romantika

Gail McHugh Stretnutie

 

Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka.

 

 

Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe...

 

 

Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?

 

 

Stretnutie je stelesnenie príbehu o veľkej láske.“ - New York Times

 

 

Odporúčame tiež prečítať: Ľúbim svojho partnera, ale...

 

 

Začítajte sa do horúcej a vášnivej novinky Stretnutie.

 

Gail McHugh Stretnutie

Zdroj: Shutterstock®


    • Zdieľaj:
  • 1
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Monika Šomšáková 01.04.15 10:22

karma
-1.00

Dúfam že nie klasický romantický príbeh

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní