Opäť zažiť, že ste krásna a žiadaná...

Opäť zažiť, že ste krásna a žiadaná...
  • 29.07.2013
  • Lenka Brindáková

Lea je žena v domácnosti, ktorá spolu s manželom a dvoma dcérami žije pokojne, aj keď skromne. Keď ju švagriná zláka na dovolenku do Egypta, splní sa jej tajný sen – ocitnúť sa aspoň raz v živote na africkom kontinente. Netuší však, že táto nádherná krajina jej poriadne zamotá život a narobí chaos v srdci.

 

 

 

Opäť zažiť, že ste krásna a žiadaná...

Nový príbeh z kabelky Tak mi treba! dokazuje, že láska kvitne v každom veku a neubráni sa jej ani hlavná. So švagrinou teda odlieta do Egypta na dovolenku a v letovisku čoskoro spozná očarujúceho mladého barmana Hassana a vďaka nemu opäť zažije pocit, aký sa z jej stereotypného manželstva dávno vytratil – že je krásna a výnimočná.

 

„Vedel zaujať pohľadom, správal sa nežne, citlivo, lásku preukazoval každým gestom...cítila, že jeho dotyk ju doslova paralyzuje. Stojím tu ako dajaká pubiška, zahundrala si v duchu a dlaň rýchlo odtiahla...“


Ako sa Lea zachová? Dokáže potlačiť city k svojmu nápadníkovi? Je predsa vydatá žena, navyše matka... „Vždy som rada pozorovala dovolenkujúcich ľudí a v Egypte som si skutočne prišla na svoje. Poniektoré dámy - mladé či staršie, štíhle či až príliš plnoštíhle sa mi doslova pred očami menili na krásne, atraktívne aj sebavedomé ženy. Stačili k tomu sladké slová a podmanivé pohľady Arabov,“ spomína autorka novinky Tak mi treba! Silvia Koscelanská, pre ktorú sa práve odpozorované dovolenkové dobrodružstvá stali námetom pre jej najnovší román.

 

Zdroj foto: www.bux.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 10.01.14 13:40

JK
karma
100.00

tieto knihy mám rada čitam ich na jeden dych

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní