Perfektná romantická komédia


Tess zažila nečakaný rozchod. Veľmi rýchlo si uvedomila, že za stroskotanie vzťahu so Sebom je zodpovedná práve ona. Neustála sa obviňuje a ľutuje, až si nakoniec opitá počas silvestrovskej noci v kostýme sexi mačičky želá, aby Seba nikdy nestretla. A stane sa čosi nečakané...

nezabudni na mňa kniha

Ráno ju okrem hroznej opice zobudí veľmi divný pocit.


Nový rok, nová šanca.

 

Toto je hlavná zápletka novej knihy mimoriadne obľúbenej Alexandry Potterovej Nezabudni na mňa. Je to už jej piata kniha v slovenčine a čitateľky sa opäť môžu tešiť na perfektne čítavú romantickú komédiu. „Základné čítanie pre tých, ktorí si myslia, že všetci sa majú lepšie,“ napísalo Company.

 

Takže späť k príbehu.


Čo bude Tess robiť, keď zistí, že sa jej želanie splnilo? Dostane totiž možnosť prežiť svoj vzťah ešte raz, bez chýb a tak, aby všetko išlo podľa jej očakávaní. Podarí sa Tess napraviť to, čo už raz spackala? Aké to bude prežívať znovu všetky okamihy zaľúbenosti s človekom, ktorého už dokonale pozná? Je vôbec vzťah so Sebom to, čo v živote hľadá?

„Príjemný príbeh plný nečakaných udalostí.“
OK!

 

Alexandra Potterová si získala desaťtisíce čitateliek už aj na Slovensku. Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) totiž miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej. Sú ideálnym oddychovým čítaním na víkend alebo po stresujúcej práci.

Začítajte sa do 1.kapitoly novinky Nezabudni na mňa.

potterova nezabudni na mňa

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 13.04.14 09:47

MZ
karma
92.00

mám veľmi rada takéto knihy

  • 0
Odpovedať

Monika Szabóová 13.04.14 10:39

MS
karma
-1.00

mám rada túto autorka, podľa mňa má dobrý štýl písania :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní