Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston
 • 13.01.2017
 • Ján Hamrák

  • Zdieľaj:
 • 7

Jennifer Aniston asi nie je najlepšia herečka svojej generácie, asi nenatočila tak úžasné filmy ako niektoré jej kolegyne, a asi ani nie je najkrajšou zo súčasných hollywoodskych hviezd strieborného plátna.

No nesporne patrí medzi najsympatickejšie herečky súčasnosti a jej šarm je priam elektrizujúci. A pri všetkej svetskej sláve na vás stále pôsobí dojmom dievčaťa zo susedstva, priateľského, milého, bez hviezdnych manierov. To všetko z nej robí jednu z najúspešnejších herečiek posledných dvoch dekád. A pri tom všetkom má Jennifer stále len 47 rokov a určite ešte nejaký ten skvelý filmový, či seriálový úspech pred sebou.

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – Julia Roberts

Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Zdroj: Shutterstock®

Jennifer sa narodila v roku 1969 v slnečnej Kalifornii. Jej otec bol pôvodom Grék z ostrova Kréta, mama zase rodená Newyorčanka. Predkovia Jennifer pochádzajú napríklad aj z Talianska, Škótska, či Írska. Jennifer má dvoch nevlastných bratov a ako dieťa žila s rodinou rok v Grécku. Neskôr sa presťahovali do New Yorku kde mladá Jennifer chodila do školy a kde začali aj jej prvé dotyky s hereckým umením. Temperamentná herečka začínala v divadle, no už po dvoch rokoch odišla do slávneho Hollywoodu.

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – trojnásobná držiteľka Oskara Meryl Streep

Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Zdroj: Shutterstock®

Zlom v jej kariére priniesol dnes už legendárny seriál Priatelia. Jennifer v ňom hrala Rachel Greenovú a v podstate cez noc sa z nej ako aj z jej hereckých kolegov stali svetové hviezdy. Seriál dosahoval počas celých desiatich sezón obrovské komerčné úspechy a z Jennifer (ale aj z ďalších ,,priateľov“) urobil boháčov, ktorým sa herecké ponuky len tak hrnuli. Dnes to vyzerá tak, že práve Jennifer dokázala po kariérnej stránke vyťažiť z Priateľov najviac, čo ostatne potvrdzuje aj jej bohatá filmografia. Väčšinou ju môžeme vidieť v rôznych romantických, či komediálnych úlohách. Sympatickej herečke práve tieto role sedia naozaj ako uliate.

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Neapol

Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Zdroj: Shutterstock®

Samostatnou kapitolou je súkromný život slávnej herečky. V roku 2000 sa vydala za jedného z najväčších hollywoodskych krásavcov, ktorý je zároveň fenomenálnym hercom – za Brada Pitta. Ich svadba a neskôr v podstate aj celé ich manželstvo bolo po celý čas pod drobnohľadom bulvárnych médií. Manželstvo hviezdneho páru vydržalo iba 5 rokov, dovtedy pokiaľ Brad neopustil Jennifer pre ďalšiu hollyvoodsku hviezdu Angelinu Jolie. Rozchod hereckého páru bol v médiách veľmi prepieraný a Brada stál mnoho fanúšikov. Jennifer potom ešte chodila s pár hereckými kolegami, až pokiaľ v roku 2011 nestretla toho pravého. Ním je hollywoodsky scenárista, režisér a príležitostný herec Justin Theroux, s ktorým sa v roku 2015 Jennifer zosobášila. My sympatickej herečke želáme aby po jeho boku našla svoje šťastie, a tiež veľa úspechov v jej ďalšej kariére.

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – Kate Winslet

Portréty slávnych žien – Jennifer Aniston

Zdroj: Shutterstock®


  • Zdieľaj:
 • 7
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

13.01.17 07:07

karma
86.00

neviem prečo je slávna, ale viem, že je jedna najmenej sympatická žena.

 • 1
Odpovedať

Milada Sorádová 13.01.17 19:02

MS
karma
67.00

Jenifer Aniston je prítažlivá žena,ktorá má sexapíl,pri jej filmoch má človek dobrú náladu,vyzerá o 10rokov mladšia,podla mna je Jenifer jednička!

 • 3
Odpovedať

Soňa Krátka 13.01.17 19:07

SK
karma
113.00

asi človek nemôže mať v živote všetko, ak je kariéra, tak nie je naplnený súkromný život, film s ňou si pozriem celkom rada...

 • 0
Odpovedať

Mária Terefenková 13.01.17 19:23

MT
karma
86.00

Rada si pozriem filmy s touto herečkou, lebo má zmysel pre humor a jej filmové postavy pôsobia prirodzene. A páčia sa mi jej účesy.

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 14.01.17 08:58

karma
108.00

Je to skvela herecka,mam rada jej filmy.

 • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 15.01.17 16:13

IM
karma
100.00

rada pozerám jej filmy

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.01.17 15:19

MZ
karma
-1.00

Pre mňa jedna z naj herečiek :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní