Príbeh, ktorý vám rozbúši srdce


  • Zdieľaj:
 • 0

Sara je stredoškolská učiteľka. Do ruky sa jej dostane kľúč od opusteného skladu, ktorý kedysi patril istej Rebecce... a náhodu v ňom natrafí na jej denník.

Neodolá pokušeniu, nakukne doň a nájde v ňom šteklivé opisy ľúbostnej aféry s neznámym mužom. Vášnivé, no drsné erotické scény ju celkom opantajú. Zrazu sa však záznamy v denníku končia a ona sa rozhodne vypátrať, čo sa s Rebeccou stalo.

Úplne sa ponorí do jej života, do diania v galérii a jej luxusnej klientely a pritom spoznáva dvoch mužov. Ktorý z nich je tajomným milencom z denníka? Sara sa púšťa po stopách Rebeccy a ocitá sa vo víre odvážnych a drsných erotických zážitkov, ktorými si plní svoje vlastné tajné túžby. No čo ak jej zakázané ovocie zachutí až natoľko, že nebude môcť uniknúť osudu poslušnej otrokyne?

kniha keby som bola tebou

Keby som bola tebou je vzrušujúci a provokatívny príbeh, z ktorého sa vám rozbúši srdce. Autorka Lisa Renee Jonesová je uznávaná americká spisovateľka, autorka vyše tridsiatich bestesellerov. Preslávila sa najmä šteklivými románmi pre moderné ženy a svojimi príbehmi vyvolala obrovský rozruch.

 

Úryvok z knihy Keby som bola tebou.

 

„Bol nádherný. Ten najúžasnejší chlap, akého som kedy stretla, naozaj. Vnútrom mi prebehla šialená žiadostivosť. Túžila som ho cítiť vo svojej blízkosti, chcela som cítiť jeho dotyky a opätovať mu ich. Lenže teraz už viem, že bez jeho dovolenia naňho nesmiem ani siahnuť. A viem tiež, že ho nesmiem o dovolenie prosiť.

 

Naučili ma to naše predchádzajúce stretnutia. Zraniteľnosť zúfalej prosby si užíva až priveľmi. Rád mi odopiera rozkoš, až kým mnou celkom nelomcuje vášeň. Až kým nie som len číre slzy a pot. Páči sa mu, že má nado mnou takú moc. Páči sa mu, že ma úplne ovláda. Prečo ho nedokážem nenávidieť? Niekedy sa mi zdá, že ho milujem.

 

Páska na oči ma mala varovať, že sa rútim tam, odkiaľ niet návratu. Keď sa nad tým spätne zamyslím, tuším ma aj varovala. V okamihu, keď ju hodil na posteľ, pocítila som výzvu a nato mi nabehli zimomriavky. Predstava, že nebudem vidieť, čo sa deje, ma mala vzrušiť, a tak sa aj stalo. Zároveň ma však vystrašila, ale vtedy som ešte nevedela prečo.“

 

Prečítajte si ďalší úryvok z knihy Keby som bola tebou.

 

Zdroj foto: www.lincopress.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Domáci vianočný likér z orieškov: Jeho chuť je viac ako famózna!
Nápoje

Domáci vianočný likér z orieškov: Jeho chuť je viac ako famózna!

 • 7
 • 01.12.2022
3 tipy na rýchle nátierky: Skvelé pohostenie aj pre hostí
Bezmäsité jedlá

3 tipy na rýchle nátierky: Skvelé pohostenie aj pre hostí

 • 3
 • 28.11.2022
Mangold v kuchyni: 3 recepty, ktoré musíš určite vyskúšať
Bezmäsité jedlá

Mangold v kuchyni: 3 recepty, ktoré musíš určite vyskúšať

 • 1
 • 12.01.2023