Šteklivý román pre ženy


Moderná romantická trilógia s nádychom erotiky pokračuje. Po bestselleroch Keby som bola tebou a Sama sebou je tu záverečný diel Jedine s ním. Už ste odhalili pravdu o Rebecce vďaka nájdenému denníku plnému erotických zážitkov... Odhalili ste aj tajomstvo mladej učiteľky Sary, ktorá podľahne vášni búrlivého umelca Chrisa.

A teraz autorka hitov Lisa Renee Jonesová konečne odhalí všetky ostatné nevypovedané tajomstvá...

Charizmatický búrlivák Chris Merit si celkom podmanil Sarinu dušu. Drží ju vo svojej moci a ona sa mu bezvýhradne poddáva. Kvôli nemu podstúpi hocijaké riziko. Ochotne vyhovie všetkým jeho tajným erotickým túžbam, hoci jej občas naháňajú strach. Tak ako ju aj Chrisa prenasledujú démoni minulosti. Prečo sa tak vyžíva v bolesti a túži po treste?

kniha jedine s nim

Umelec si svoje tajomstvá prísne stráži, kým v návale vášne neodhalí všetko, čo ho sužuje a pred čím uniká. Sara musí bojovať s jeho temnými stránkami, aby sa raz preňho stala bezpečným prístavom. Nad všetkým sa však zvíťaziť nedá...

 

LISA RENEE JONESOVÁ je úspešná americká autorka viac než tridsiatich bestsellerov. Preslávila sa najmä šteklivými románmi pre moderné ženy a svojimi príbehmi vyvolala obrovský rozruch.

 

Prečítajte si krátky úryvok z novinky Jedine s ním:


Chris si prekríži ruky na hrudi, tetovanie draka jasných farieb sa mu napnutím svalu roztiahne. „To tetovanie symbolizuje moc a bohatstvo, dve veci, ktoré som chcel už ako veľmi mladý,“ povedal mi, keď som sa ho pýtala na tú kresbu. Horím túžbou zistiť, prečo chce práve to. A čo chce teraz.
„Vyzleč sa.“
Z Chrisovej ruky prejdem pohľadom na jeho nečitateľnú súmernú tvár a snažím sa zistiť, na čo myslí, no nájdem v nej len hriešnu žiadostivosť. Chrisove rozkazy ma neprekvapili, s radosťou ma donúti, aby som sa obnažila, kým on si nezloží jediný kúsok odevu. Je to o moci a podriadenosti. O jeho moci. O mojej podriadenosti. Nebolo to tak vždy. Neodovzdávla som sa mu ochotne odjakživa. Alebo možno áno. Len som sa mu nikdy nepriznala alebo som si to azda nechcela priznať sama pred sebou.
Stiahnem si topánky, mám pocit, akoby som hrala fľašu a ako prvého som sa zbavovala toho najmenej odhaľujúceho zvršku. Som síce pripravená podriadiť sa, to však neznamená, že Chris mi v dominantnej pozícii nenaháňa strach. Zároveň však vo mne vzbudzuje túžbu. Nevypovedateľnú túžbu.

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 10.07.14 14:11

MZ
karma
92.00

takéto knihy čítam rada

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 07.08.14 17:31

MR
karma
-1.00

asi obdoba 50 odtieňov....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní