Svetoznámy spevák pol roka tajil, že sa stal dvojnásobným otcom. Teraz prezradil meno potomka!

Svetoznámy spevák pol roka tajil, že sa stal dvojnásobným otcom. Teraz prezradil meno potomka!

Je to neuveriteľné, ale Hollywood sa rozrástol o ďalšie celebritné bábätko, ktoré je medzi nami už 6 mesiacov. Byť celebritou a mať pol roka takéto sladké tajomstvo, o ktorom nevie vôbec nik, je neuveriteľné. Dokonca by sme povedali, že utajiť celebritné tehotenstvo v dnešnej dobe je viac ako len nemožné. Celebrity sú totižto stále na očiach verejnosti a stále sa o nich píše, no v aktuálnej dobe sa zdá, že je možné úplne všetko.

Zatiaľ, čo sa o tom len šuškalo a povrávalo, spevák sám v talk show – The Ellen DeGeneres Show, túto klebetu potvrdil a teda priznal, že už polroka si užívajú ako 4-členná rodina. Svetoznámy spevák Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel sa tešia z nového prírastku, zo syna, ktorému dali meno Phineas. Ako sám v talk show uviedol: „ je úžasný a veľmi rozkošný. Nikto z nás nespí, ale sme nadšení. Sme nadšení a nemôžeme byť šťastnejší a vďačnejší.“

Odporúčame: Čo zbierajú známe osobnosti? Budeš prekvapená!

Dieťa ako tajomstvo?

Áno, svetoznámy spevák Justin Timberlake dokázal toto tajomstvo so svojou manželkou udržať tak dlho. No všetko sa zmenilo po odvysielaní talk show. Ako inak, z dôvodu koronavírusu bola svetoznáma The Ellen Show prispôsobená prísnym podmienkam, a tak sa celý rozhovor odohral online, cez video hovor.

Pre koronavírus a karanténu manželia z domu takmer nevychádzali, preto bolo veľmi jednoduché toto tajomstvo utajiť pred svetom a nevyzradiť ho nikomu. Justin so svojou manželkou Jessicou už vychovávajú 5-ročného syna, ku ktorému teraz pribudol mladší súrodenec.

Hviezdnemu páru teda zo srdca blahoželáme!

1 z 4

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Pavlína Vaksmundská 20.01.21 17:45

PV
karma
113.00

Veľmi sympatický pár.. Praajem im to šťastíčko ♥

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 21.01.21 22:38

karma
115.00

Justin má peknú rodinku.Nech si ju užíva v zdraví.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní