Tipy ako sa obliekať pre úspech!


Prvý dojem vznikne za menej ako päť sekúnd. Máte zosúladené šperky? IN! Dávate prednosť pohodlným topánkam, hoci nepasujú k tomu, čo máte oblečené? OUT! Máte na šatách škvrnu alebo dieru na pančuchách a spoliehate sa, že si to nikto nevšimne? Povrchnosť! Myslíte si, že žabky sú vhodné do práce? Zelenáč!

Navyše arogantný! Myslíte si, že vás sa to netýka, že s vaším imidžom je všetko v poriadku? Čas, aby ste urobili správny prvý dojem a presvedčili, že sa hodíte na tú či onú pozíciu, je zúfalo krátky – jedno žmurknutie.

Odporúčame prečítať:  Tamara Heribanová o ochladení citov

Biblia štýlu. Kniha, ktorá pomôže každému, kto sa pohybuje v profesionálnom prostredí – od praktikantov po generálnych riaditeľov, od predsedníčky rodičovského združenia po vedúcu predstavenstva. Jediný kúsok odevu alebo doplnok dokáže zdôrazniť, kto ste a čo chcete. 

kniha biblia štýlu

Dajte si preto záležať, aby ste pri každej príležitosti zvolili ten správny outfit so správnymi doplnkami, ktoré podčiarknu vašu osobnosť a ambície.

V novinke Biblia štýlu nájdete množstvo zaujímavých tipov a odporúčaní od Lauren A. Rothmanovej, ktorá spolupracovala ako štylistka s mnohými firmami. Vybudovala im nový imidž, jej rady a outfity sa ocitli na stránkach Glamour, Real Simple, Vanity Fair, The Washington Post, The New York Post. Píše stĺpčeky pre The Huffington Post, v ktorých sa zameriava na štýl a politiku.

 

Určite budete súhlasiť s Lauren, že prvý dojem vzniká za menej ako päť sekúnd. Ako chcete vyzerať v očiach ľudí, ktorých stretávate?


Ako chcete zapôsobiť na kolegov, nadriadených, podriadených, či budúcich spolupracovníkov?

 

Odporúčame prečítať:  Inšpirujte sa! Úžasný darček pre najbližších.


Biblia štýlu prichádza s riešením každodennej dilemy – ako sa vhodne a zároveň štýlovo obliecť do práce. Po rokoch praxe v módnej brandži napísala Lauren ozajstnú Bibliu štýlu.

 

Väčšina módnych poradcov operuje skôr prostredníctvom návodov, než striktných a presných predpisov, no aby boli ženy úspešné, potrebujú pochopiť, čo je nevyhnutný základ,“ píše v knihe Laure.. „Pri obliekaní sa žena musí naučiť posúdiť, kedy sa oplatí vyčnievať z radu a kedy radšej minimalizovať riziká, najmä ak potrebuje zanechať extra dobrý dojem.“

 

Odporúčame prečítať:  Fascinujúci príbeh MÓDY - sprievodca módou

 

Módny tip

 

Vyhnite sa polyestru a triacetu – vyzerajú lacno. Aby váš kostým vyzeral draho (a pritom nestál celú výplatu), vyberajte si ľahšie vlnené materiály ako rips, gabardén alebo fresko.

lauren a rothman

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lenka Vartovníková 28.10.14 22:44

LV
karma
-1.00

Kniha vyzerá byť fajn, praktická.

  • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 29.10.14 14:18

karma
-1.00

nikdy nie je na škodu prečítať si takú knihu

  • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 30.10.14 08:46

ľO
karma
-1.00

určite by sa mi hodila takáto kniha,už len pre inšpiráciu

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 12.01.15 21:11

JK
karma
100.00

Samé dobré a praktické rady do života už si len túto skvelú knižočku kúpit prečitať

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní