V sobotu Bratislava pochoduje za zdravé prsia!

V sobotu Bratislava pochoduje za zdravé prsia!
  • 05.06.2014
  • PR článok

Slovensko sa už o pár dni vydá na 6. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka.

Tisícky pochodujúcich vrátane známych tvárí projektu AVON proti rakovine prsníka a svetoznámej topmodelky Daniely Peštovej vyjadria podporu a spolupatričnosť ženám bojujúcim s rakovinou prsníka v sobotu 7. júna 2014. Pochod povedie historickým centrom Bratislavy a na jeho štarte i v cieli čaká zúčastnených pestrý sprievodný program.

AVON Pochod proti rakovine prsníka každoročne prináša množstvo pozitívnej energie a sprostredkováva finančnú pomoc projektom určeným na prevenciu a liečbu rakoviny prsníka. Program 6. ročníka AVON Pochodu sa začína registráciou účastníkov o 13:00 hod. na námestí Eurovea. O 15:00 hod. sa Pochod slávnostne odštartuje. Trasa povedie historickým centrom Bratislavy a bez problémov ju zvládne celá rodina aj s detským kočíkom.

avon pochod proti rakovine prsnika

Zdroj: Shutterstock®

Pochodujúci, ktorí pricestujú do hlavného mesta vlakom, môžu tento rok po prvýkrát využiť možnosť zľavneného cestovného. Každý aktívny účastník AVON Pochodu má nárok na využitie 100% zľavy z celého spiatočného cestovného lístka. Detailné informácie o novinke sú uvedené na www.zdraveprsia.sk.

avon pochod proti rakovine prsnika

Zdroj: Shutterstock®

Na pochodujúcich čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli a vystúpenia v podaní Jany Kirschner, Pavla Hammela, Roba Pappa a Bystríka, Starmanie, Campana Batucada – bubnovej show a ďalších. Ružový Pochod prídu podporiť aj tváre projektu AVON proti rakovine prsníka. Účastníci Janu Kirschner, Adu Strakovú, Hanu Rapantovú, Beátu Dubasovú, Karin Habšudovú, Henrietu Mičkovicovú, Noru Beňačkovú, Alenu Heribanovú, Bruna Cibereja, Maroša Kramára, Petru Polnišovú, Zlaticu Puškárovú, Kvetu Horváthovú, Romana Juraška a na špeciálneho hosťa, svetoznámu topmodelku Danielu Peštovú.

avon pochod proti rakovine prsnika

Zdroj: Shutterstock®

Vstupenkou na AVON Pochod je dámske a pánske Tričko proti rakovine prsníka 2014, ktorého kúpou každý pochodujúci prispieva na konto verejnej zbierky AVON proti rakovina prsníka. Tričko si môžete zakúpiť priamo na mieste konania AVON Pochodu od 13:00 hod a jeho cena je 14,99€.

Charitatívne podujatie AVON Pochod symbolizuje vzájomnú podporu v boji proti rakovine prsníka a vyjadrenie spolupatričnosti ženám, ktoré s týmto krutým ochorením bojujú. Jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj proti tomuto ochoreniu.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 31.10.14 15:23

MR
karma
-1.00

naozaj pekná myšlienka pre dobrú vec.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní