Váš osobný Sprievodca tehotenstvom

Váš osobný Sprievodca tehotenstvom
  • 07.12.2015
  • Vladimíra Drábiková

    • Zdieľaj:
  • 0

Plánujete sa stať mamičkou? Alebo ste sa už dozvedeli tú úžasnú správu? Pre všetky budúce mamičky prichádza kniha Sprievodca tehotenstvom.

Slovenskí špecialisti pripravili a zhrnuli všetky informácie o plánovaní, tehotenstve, pôrode a šestonedelí pod ,,jednu strechu.“ Najnovšie poznatky z oblasti pôrodníctva a odpovede na najčastejšie kladené otázky dopĺňa DVD so základnými cvičeniami počas tehotenstva a po pôrode, ale aj tehotenský preukaz, tehotenský kalendár a odporúčaniami vyšetrení a menštruačný kalendár. Užitočná príručka Sprievodca tehotenstvom je prvou publikáciou tohto druhu od slovenských lekárov a nemala by chýbať žiadnej budúcej mamičke.

Odporúčame prečítať: Čakáte bábätko? Viete, aké stravovanie je vhodné?

sprievodca tehotenstvom, recenzia knihy, rady, tehotenstvo

Zdroj: Shutterstock®

Pre slovenské mamičky

Tehotenstvo a pôrod je jedno z najkrajších období života ženy. Každá budúca mamička vie, aká dôležitá je príprava. Súčasná internetová doba síce poskytuje veľmi veľa informácií, ale ktoré z nich sú naozaj overené alebo dokonca pravdivé? Kniha Sprievodca tehotenstvom sa stane vašim každodenným pomocníkom pri príprave na bábätko. Všetky odporúčania v knihe vychádzajú z praxe slovenských lekárov a informácie, vrátane právnych otázok, sú prispôsobené slovenským podmienkam.

Odporúčame prečítať: Čo robí vaše bábätko počas svojich prvých dní života?

sprievodca tehotenstvom, recenzia knihy, rady, tehotenstvo

Zdroj: Shutterstock®

Kompletný sprievodca

Čo všetko kniha Sprievodca tehotenstvom obsahuje? Okrem odpovedí na najčastejšie kladené otázky sa v nej nachádzajú informácie o predtehotenskej príprave, o tom, čo robiť, keď sa vám nedarí otehotnieť, ale aj o vývine plodu, pôrode a šestonedelí. Veľmi užitočnými sú aj kapitoly o pracovných podmienkach tehotných žien, materskej a rodičovskej dovolenke a mnoho iných odporúčaní a rád. Kompletný Sprievodca tehotenstvom je doplnený o DVD s cvičeniami či tehotenský preukaz. Tehotenský a menštruačný kalendár a autentické fotografie boli vytvorené špeciálne pre túto publikáciu.

Kniha uľahčí život mnohým snažilkám, tehuľkám, ale aj čerstvým mamičkám.


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní