Vdovin sprievodca sexom a randením


Toto je príbeh o mladej vdove z Manhattanu, ktorá hľadá samu seba. Ak chcete – Sex v meste v čiernom. Vtipný a čarovný príbeh, ktorý si vás získa tak, ako Candace Bushnellovú, autorku kníh Sex v meste a Denníky Carrie B. „Úplne som sa zamilovala do hlavnej postavy Claire,“ tvrdí Candace. 

Ponorte sa do príbehu Vdovin průvodce sexem a randěním.

Vdovin sprievodca sexom a randením

Claire je pôvabná 34-ročná Newyorčanka. Jej manželom je očarujúci Charlie, známy sexuológ a spisovateľ, ktorý si však s vernosťou hlavu neláme. Je absolútne presvedčený, že láska a sex nemôžu dlho existovať súčasne, a svoje nevery sa ani nenamáha tajiť.


Do ich života nečakane zasiahne smrť. Charles zomrie priamo na chodníku po tom, čo mu na hlavu spadne bronzová socha...

 

Po smrti manžela sa Claire musí znovu nájsť a prehodnotiť celý svoj doterajší život. Počas nasledujúceho roka začne chodiť k psychológovi, navštívi vešticu a zažije niekoľko erotických dobrodružstiev. Málo je, veľa pije, chodí s hokejistom, miliardárom a hercom. Zatiaľ čo smúti za manželom a hľadá náplň svojho života, uvedomí si, že má príležitosť získať niečo oveľa väčšie, ako mala doteraz – nájsť samu seba a možno aj skutočnú lásku.

 

Román Vdovin průvodce sexem a randěním ponúka príbeh, v ktorom sa snúbi ľahkosť i vážnosť. Autorka si zachováva nadhľad i humor aj v opisoch vážnejších, či smutných situácií a dokáže aj o posledných záležitostiach človeka písať zábavne.

 

„Láska je ako tehla. Môžete z nej postaviť dom, ale tiež potopiť mŕtve telo.“
Lady Gaga

 

Zdroj foto: www.christian-singles-dating-4u.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní