Vychádza Milovanie od Andrey Coddington


Zmes vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce.

O tom všetkom je novinka Milovanie od jednej z najobľúbenejších slovenských autoriek Andrey Coddington.

Milenecký trojuholník Arianny Blakovej sa zmenil na začarovaný kruh. V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma.

Odporúčame prečítať: Vitajte v zmyselnom svete TOHTO MUŽA

        Vychádza Milovanie od Andrey Coddington

Flirt s Gavinom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky.

Odporúčame prečítať: Užite si Pod týmto mužom!


„V Milovaní ide predovšetkým o lásku. Jej nelogickosť a silu, ktorou nás zasiahne nepripravených“, hovorí autorka Andrea Coddington. Vyvrcholenie príbehu podľa nej potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť.


Dodáva: „Otázka hlavných hrdinov znie, či jej otvoriť dvere a nechať ju prevalcovať všetko, čo celý život budujú alebo ju alibisticky nazvať „ošiaľom“ a premárniť jedinečnú, možno aj jedinú šancu. Ťažoba rozhodnutia je veľká, ale keď sú karty rozdané, vždy je všetko ľahšie. Tak alebo onak.“

Odporúčame prečítať: Akým je váš partner milencom podľa hviezd ?


Andrea Coddington sa písaniu románov venuje už päť rokov. Rada hovorí, že najkrajšie príbehy píše život sám. Jej najväčšou inšpiráciou sú osudy žijúcich ľudí, vône, miesta, pohnútky, trápenia a lásky... Všetky jej knihy sa stali bestsellermi. Piaty román Milovanie je voľným pokračovaním Predohry. Autorkine doteraz vydané knihy: Mal to byť pekný život (2009), Židovka (2010), Cudzia krv (2011), Predohra (2012).


Začítajte sa do novej knihy Milovanie.

Odporúčame prečítať:  Vdovin sprievodca sexom a randením

Zdroj foto: www.bux.sk www.sodahead.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

stanka adamčíková 12.10.13 14:29

SA
karma
-1.00

nikdy som od nej nič nečítala, ale asi siahnem po knihe :)

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 15.02.14 07:03

ĽŠ
karma
100.00

Je to dobrá spisovateľka, už som čítala jej knihy a stúpencom tohto žánru môžem iba odporučiť!

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 09.10.14 23:04

IO
karma
96.00

myslím, že dobrý typ na dlhé zimné večere....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní