Z trpkých spomienok sa rodí láska


Už prvou knihou Colleen Hooverová očarila tisíce slovenských čitateľov a jej príbeh o dievčati, ktoré stretne dávno strateného priateľa z detstva, rozplakalo mnohých. Odhalenie šokujúceho rodinného tajomstva bolo len čerešničkou na úžasnom príbehu, ktorý teraz pokračuje pohľadom Holdera s názvom Stratená nádej.

Nie je to však opis tých istých situácií a príhod, ale celkom iný pohľad, ktorý je podľa mnohých čitateľov ešte lepší ako jednotka.

Sympatického mladíka Holdera celý život prenasleduje predstava dievčaťa, ktorému v detstve nedokázal pomôcť. Bola to Sky, ktorú ako malé dievča uniesla neznáma žena rovno spred domu a Holder tomu nemohol zabrániť. Preto je jeho život naplnený smútkom a výčitkami, preto Sky nikdy neprestal hľadať

stratená nádej kniha

Raz v obchode náhodou natrafí na dievča priam neskutočne podobné stratenej Sky. Toto dievča sa však volá Hope a má to uvedené aj vo vodičskom preukaze.


Holder v kútiku srdca tuší, že je to jeho priateľka z detstva Sky. Postupne nachádza dôkazy a presvedčí sa, že je to pravda. Chce to prezradiť aj Hope, no zároveň sa obáva, či ju tak navždy nestratí.

 

Jedného dňa Hope u Holdera natrafí na fotografiu z detstva, na ktorej je aj dievča, čo sa na ňu nápadne podobá. V tej chvíli ju zaplavia pochybnosti. Zabudnuté bolestné spomienky sa odrazu vracajú. Netrvá dlho a Hope si spomenie na desivé tajomstvo zo svojej minulosti.

 

Prvá časť románu Colleen Hooverovej Beznádejná bol príbeh o Sky. Stratená nádej je ich príbeh, vyrozprávaný z pohľadu Deana Holdera.


A prečo by ste si mali prečítať aj príbeh z pohľadu Deana Holdera?

Prečo siahnuť aj po Stratenej nádeji?


Je to jednoduché – už jednotka Beznádejná bola skvelá a teraz sa dozviete, ako prežíval Holder rôzne situácie. Všetko vám bude dokonale do seba zapadať a najmä koniec bude iný: je oveľa rozsiahlejší, takže sa dozviete o osudoch hlavných hrdinov viac, ako to bolo v Beznádejnej. A aj keď už viete, čo sa udialo v prvej knihe a ako to všetko vypálilo, budete si dvojku rovnako užívať. Pretože sa konečne dozviete, čo bolo po skončení Beznádejnej...


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní