Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)

Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)
  • 05.02.2017
  • Ján Hamrák

Skôr ako sa s niekým dáte dokopy a vytvoríte stabilný pár, bolo by fajn ak by ste o takomto človeku mali aspoň akú takú reálnu predstavu. Výzor partnera je viac nemej jasný. Čo však môže byť veľmi zavádzajúce je to, akú má dotyčný človek povahu. Podobne ako sa muži snažia radšej vyvarovať nejakým typom žien, činia tak aj ženy. Respektíve by mali ak si chcú v budúcnosti ušetriť problémy.

Samozrejme každému vyhovuje čosi iné, a čo nesedí na mužovi vám môže naopak inej žene imponovať. Lakomca môže označiť za šetrného, lenivca sa nadneseného nad zhon dnešnej doby, suveréna a majstra sveta za vzdelaného chlapa. No väčšine žien asi tieto typy v prípade ak sa prejavujú extrémne veľmi nevyhovujú. Podobne ako aj dva nasledujúce.

Odporúčame prečítať: Ženy, na tieto typy mužov pozor! (1. časť)

Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)

Zdroj: Shutterstock®

Piaty typ – chronický hráč, gambler.

Ono samozrejme nie je hráč ako hráč. Niekto sa športom živí, niekto športuje aby bol fit. No chronický hráč nie je v žiadnom prípade športovec. Nie je nič zlé staviť pár Euro na zápas Ligy majstrov. Ak je k tomu dotyčný tiket výherný tak super. No míňať na to pol výplaty je hodné zavretia do liečebne. Podobne hracie automaty, kasína, a tak ďalej. S takýmto chlapom sa dostanete do problémov ,,coby dub“.

Odporúčame prečítať: Ženy, na tieto typy mužov pozor! (2. časť)

Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)

Zdroj: Shutterstock®

A nielen vy, neskôr na to môže škaredo doplatiť celá rodina. Napríklad ak si nájdete v schránke list od súdneho exekútora. A ako takýto podarúnok odhaliť? Ťažko povedať, no ak vám začnú blikať varovné kontrolky tak radšej konajte. Pri zachovaní zdravého rozumu si však nejaké náznaky určite všimnete. Napríklad pričasté vysedávanie v baroch s hracími automatmi.

Odporúčame prečítať: Ako bojovať proti závislostiam?

Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)

Zdroj: Shutterstock®

Šiesty typ – záletník, neverník.

Nikto nechce aby ho partner podvádzal. No netvárme sa, že zlí sú iba muži a všetky ženy sväté. S niekým predsa záletníci tie romániky musia mať. Mať však  vzťah so záletníkom je pre ženu katastrofa. Pre jej sebavedomie, pre jej rodinu, pre jej pocit dôvery v partnerstvo s milovanou osobou. Na druhej strane aby ste si nemysleli, že každý chlap čo sa obzrie za cudzou ženou je naničhodník, to zase nie. 

Odporúčame prečítať: Umývate si zuby správne? Zistite to!

Ženy, na tieto typy mužov pozor! (3. časť)

Zdroj: Shutterstock®

Veď aj ženy mrknú očkom na sympatického chlapa, tak čo? No samozrejme všetko s mierou. Ak záletníkovi na jeho ,,zálet“ prídete tak buďte racionálne. Nevyhadzujte z okna televízor, je ho škoda a nemôže za to. Radšej sa zamyslite nad svojím partnerom, či je to naozaj ten muž za akého ste ho mali.

Odporúčame prečítať: Stop hádkam: Pracujte vo fungujúcom kolektíve


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Monika Filípková 05.02.17 11:13

MF
karma
56.00

Je dosť smutné, keď chlap dokáže byť neverný, teda vlastne aj žena. Poznám pár takýchto típkov, partnerky ani nevedia, čo za "potvory" majú doma.

  • 0
Odpovedať

Anna Kralovičová 05.02.17 14:56

AK
karma
64.00

Niektorí nevedia, čo vlastne chcú, ale až sa to prevalí, tak už je veľakrát neskoro.

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 05.02.17 16:36

karma
108.00

Toto je velmi poucne cítanie..

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 06.02.17 17:01

PV
karma
113.00

Páčia sa mi Vaše články o takýchto típkoch .. Nooo ,ale gemblér , to nieeeeeeee.. !! Všetky peniaze prehrá, aj ked si myslí, že raz určite vyhrá.. cha.. cha.. !! A smutné je na tom ,že kvôli nemu trpí celá rodina :-(

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní