Hellmann’s podporuje návrat k tradičnej kuchyni

Hellmann’s podporuje návrat k tradičnej kuchyni
  • 02.12.2013
  • PR článok

Značka Hellmann’s už dlhodobo prináša novinky a netradičné postupy, ako napríklad používanie majolenky či tatárskej omáčky aj v teplej kuchyni, pri varení či pečení. Podporuje však aj tradičnú kuchyňu, chuť a kvalitu jedál, aké pripravovali naše staré mamy. Preto teraz prináša Majolenku Starej mamy vo väčšom balení!

Majolenka Hellmann’s je dlhodobo naojbľúbenejšou majolenkou slovenských spotrebiteľov. Majolenku Original dopĺňajú Majolenka Light a Majolenka Starej mamy. Po zaznamenaní dopytu po väčšom balení produktu Majolenka Starej mamy značka prichádza s výrobkom tradičnej chute v 420 ml pohári.

plnené kuracie prsia starej mamy

Zdroj: Shutterstock®

I keď sa posledné roky niesli najmä v znamení zahraničných kuchýň a množstvo spotrebiteľov preferovalo skôr cudzie jedlá, dnes sa stávame svedkami návratu k tradičnej, domácej kuchyni. Zahraničné jedlá sme už okúsili, vybrali sme si z nich, čo nám najviac chutí a aktuálne sa vraciame k našim starým známym receptom, možno s miernymi obmenami.

Práve na túto zmenu na trhu reaguje aj značka Hellmann’s, ktorá prichádza s Majolenkou Starej mamy vo väčšom balení. Je to odozva na dopyt spotrebiteľov, ktorí prejavili záujem o väčšie balenie. Majolenku Starej mamy tak postupne od septembra môžu nájsť okrem 225 ml aj v 420 ml variante.

majolenka starej mamy hellmanns

Zdroj: Shutterstock®

Majolenka Starej mamy si na slovenskom trhu získala stabilné postavenie, a to hneď z viacerých dôvodov. Prvým je skvelá sladšia chuť a príjemná krémová konzistencia. Majolenka Starej mamy je však navyše naozaj tradičná a pripravovaná podľa originálnej receptúry našich starých mám, čím predstavuje chuť a kvalitu tradičných domácich kuchýň.

plnené kura starej mamy

Zdroj: Shutterstock®

Ako Majolenka Original, tak aj Majolenka Starej mamy je vyrábaná z kvalitných poctivých surovín. Patrí medzi ne napríklad rastlinný olej, ktorý je dôležitým zdrojom polynenasýtených mastných kyselín z radu omega 3. Tieto prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Poctivou surovinou sú aj vajíčka, z ktorých všetky používané na výrobu majoleniek Hellmann’s pochádzajú od sliepok chovaných v halách alebo voľnom výbehu. Oba tieto spôsoby sliepkám umožňujú voľný pohyb.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena Majolenky Starej mamy:

225 ml = 1,19 eur

420 ml = 1,89 eur


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Jana Komadová 12.01.14 21:05

JK
karma
100.00

kupujem len túto značku Hellmann’s, už roky a je výborná

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:31

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:31

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní