Na uvoľnenie dýchania pri alergickej nádche skúste Vincentku

Na uvoľnenie dýchania pri alergickej nádche skúste Vincentku
  • 07.03.2017
  • PR článok

Len čo sme sa zbavili chrípok, angín a im podobných ochorení, či dusivého zimného smogu, už na značnú časť populácie útočia pele a plesne. Jar je tu a s ňou aj alergické reakcie, hlavne na kvitnúce dreviny a kvetiny.

V zálohe číhajú aj skrížené alergie, napríklad na pele a potraviny, uškodiť môže aj ostré jarné slnko. Kvalitu života alergikom značne zhoršuje kýchanie, vodnatá nádcha, upchaný nos, svrbenie a slzenie očí. Pri prudkých reakciách môže dôjsť aj k opuchom. Na uvoľnenie dýchania pri alergickej nádche skúste Vincentku, prinesie vám úľavu.

Alergickú sezónu začína zvyčajne vo februári lieska (jej sezóna trvá cca 50 dní) a po nej nasleduje jelša. Najhoršie pre peľových alergikov bývajú mesiace apríl - máj, závisí to od rýchlosti nástupu jari a teplých dní. Hlavným jarným alergénom je breza, potrápiť však môžu aj baza, agát, lipa a ihličnaté dreviny.

Odporúčame prečítať: Inšpirujte sa a vyzdobte si vaše príbytky jarnými dekoráciami

Na uvoľnenie dýchania pri alergickej nádche skúste Vincentku

Zdroj: Shutterstock®

„Jar býva najťažším obdobím pre alergikov, lebo vtedy je vzduch plný peľov a iných častíc štartujúcich odozvu imunitného systému. Pri nádchach a zápalových procesoch prináša úľavu osvedčený liek starých materí - prírodná minerálna voda vyvierajúca v Kúpeľoch Luhačovice. Vincentka ako 100% prírodný produkt pomáha pacientom počas celého roka eliminovať nepríjemné sprievodné prejavy alergií a pomáha k obnove prirodzeného prostredia nosových slizníc. Predovšetkým pomáha zlepšovať dýchanie, pretože oxid uhličitý a soli obsiahnuté v tejto minerálke majú schopnosť rozpúšťania hlienov. Pri peľových alergiách pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice, umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity. Najľahšie sa aplikuje prostredníctvom nosového spreja. Používanie Vincentky nie je obmedzené časovo ani frekvenciou použití za deň.“ hovorí Jan Šumšal, riaditeľ spoločnosti Vincentka, a. s.

Odporúčame prečítať: Čo má spoločné ovocie a zelenina? Fakt, že by ste ich nemali nikdy kombinovať!

Na uvoľnenie dýchania pri alergickej nádche skúste Vincentku

Zdroj: Shutterstock®

Vincentka zvlhčuje sliznicu celej nosovej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom prachovými časticami. „Vincentku odporúčajú alergológovia na zvládanie ťažkostí pri peľových a prachových alergiách. Predovšetkým pomáha zlepšovať dýchanie, dôležitú funkciu plní pri uvoľňovaní hlienov blokujúcich dýchacie cesty, dutiny a hromadiacich sa v hrtane, nose a priedušnici“ vysvetľuje J. Šumšal.

Vincentku je možné použiť už u dojčiat, ale je potrebná veľká opatrnosť pri aplikácii z dôvodu možného poranenia dieťaťa. Najlepšie je ho použiť v tesnej blízkosti nosa tak, aby sa nezasúval do nosovej dierky. Mamičky sa nemusia báť ho aplikovať už malým dojčatám a je veľmi vhodným prírodným prostriedkom aj pre tehotné ženy,“ odporúča J. Šumšal.

Viac informácií je na www.vincentka.cz.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Chromíková 07.03.17 20:50

MC
karma
109.00

Používam hlavne na jar.

  • 1
Odpovedať

Soňa Kelemenová 08.03.17 12:57

SK
karma
86.00

alegia.... dnes ju už má skoro každý druhý..... malinké bábatká len sa narodia a už s nou musia bojovať..... ešteže sú na trhu výrobky, ktoré dokážu eliminovať nepríjemné prejavy alergie.. "Vincentka" jednotka v liečbe proti alegiám

  • 0
Odpovedať

Monika Filípková 08.03.17 19:49

MF
karma
56.00

Toto je pre mňa novinka, ešte som o Vincentke nepočula, že by pomáhala pri alergii. O chvíľu to začne, kýchanie, smrkanie, slzenie očí, ďalší môj problém, ktorý ma trápi už dosť rokov. Ale Vincentku vyskúšam!

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 08.03.17 22:10

SK
karma
114.00

o Vincentke som už niečo čítala, nikdy som to ešte nevyužila

  • 0
Odpovedať

Tomáš Kamenár 09.03.17 15:34

TK
karma
105.00

dám tento článok prečítať známym som si istý že alergikov to zaujme :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní