Štyri týždne zdravia s #magnesiavyzva

Štyri týždne zdravia s #magnesiavyzva

Pokiaľ ste poľavili v novoročných predsavzatiach a leží vám na srdci vaše zdravie, je tu šikovná pomôcka #magnesiavyzva. Minerálna voda Magnesia, spolu s renomovanou výživovou špecialistkou Veronikou Hanákovou zo Sveta zdravia, zostavili štyri týždňové programy, ktoré vás opäť naštartujú. Výzva je postavená na jednoduchých princípoch: dobrý pitný režim, pravidelný a vyvážený jedálniček a dostatočný oddych.

„Znie to možno banálne, ale v hektickom čase, ktorý žijeme, zabúdame na základné princípy: ustrážiť si správny pitný režim, ideálny jedálniček a naučiť sa správne oddychovať. Na tieto princípy som sa zamerala pri  tvorbe #magnesiavyzva. Všetkých do nej pozývam a verím, že vydržia celý mesiac,“ hovorí výživová špecialistka Veronika Hanáková zo Sveta zdravia.

Pozri aj: Pľúcnik lekársky: To je pomoc nielen pre tvoje pľúca!

#magnesiavyzva

Zdroj: Shutterstock®

Súťaž

Do celého programu sa môžete zapojiť a ak máte chuť, tak si môžete aj zasúťažiť. Stačí uverejniť do komentára súťažného príspevku na facebookovom profile Magnesia fotku, ako napĺňate danú Magnesia výzvu. Ďalším spôsobom je pridať príspevok na vašom instagramovom profile spolu s #magnesiavyzva.

Zo všetkých zapojených vyžrebuje Magnesia dvoch šťastných: prvý získa trojmesačný balíček na redukciu a získanie kondície vo Svete zdravia. Druhou cenou je ročný pitný režim unikátnej minerálnej vody Magnesia. Práve táto voda by sa mala stať súčasťou každodenného pitného režimu. Je stredne mineralizovaná, s nízkym obsahom sodíka, preto ju nemusíte striedať. Skúste si ju dať napríklad na stôl v práci a popíjať z nej počas celého dňa!

Podrobnosti nájdete na www.magnesia.sk/tyzdnova-vyzva


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Kelemenová 23.03.18 07:42

SK
karma
86.00

jaj a zase len Facebook..... ja ho napríklad nemám... neviem, či je to trendy alebo nie... takže škoda, ja sa zapojiť nemôžem.... pritom milujeme Magneziu.... kupujeme iba túto voda... a to jemne perlivú...

  • 1
Odpovedať

Katarína Kusá 23.03.18 14:18

KK
karma
89.00

tiež nemám účet na FB a pritom kupujeme Magnéziu, no čo už :)

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 23.03.18 18:36

KK
karma
111.00

facebook nemám a ani neplánujem

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní