Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive

Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive
 • 29.06.2016
 • Danka Šindléryová

Nevyvážená strava môže viesť k nedostatku základných živín, ktoré

náš organizmus potrebuje: makronutrientov, mikronutrientov a fytonutrientov.

 

Tieto živiny sú univerzálne a potrebuje ich každý bez ohľadu na vek či životný štýl. Podľa prieskumov až 75 percent obyvateľov planéty nekonzumuje dostatočné množstvo ovocia a zeleniny, ktoré sú zdrojom potrebných výživových látok. 

Aby vám značka NUTRILITE pomohla prekonať medzery vo výžive, predstavuje:

Foundational Trio (Základné trio)

Trii výrobky, ktorých kombinácia pomôže uspokojiť výživové potreby. Foundational Trio zahŕňa NUTRILITE All Plant Protein, NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE DOUBLE X alebo Daily.

Odporúčame prečítať: Očistná diéta: Ako na ňu? Ktoré potraviny pomôžu?

Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive

Zdroj: Shutterstock®

NUTRILITE All Plant Protein poskytuje rastlinné bielkoviny zo sóje, hrášku a pšenice vo forme prášku. Organizmus nevie nadbytočné bielkoviny ukladať, a preto je dôležitý ich každodenný príjem, aby bola v organizme dosiahnutá ich zodpovedajúca hladina pre zachovanie dôležitých životných funkcií. All Plant Protein ponúka vysoko kvalitné bielkoviny a predstavuje vyvážený zdroj deviatich esenciálnych aminokyselín. Jediná 10g porcia je zdrojom 8g bielkovín. V spojení s vyváženou stravou a zdravým životným štýlom predstavuje tento výrobok skvelú alternatívu k tradičným zdrojom bielkovín, ako je červené mäso, syry, vajcia a plnotučné mlieko.

Odporúčame prečítať: Vegetariánka v meste - aké máte možnosti na stravovanie?

Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive

Zdroj: Shutterstock®

NUTRILITE Omega-3 Complex doplnok stravy s rybím tukom obsahujúcim omega-3 mastné kyseliny. Ryby ulovené v hlbinách oceánov sú bohaté na typ mastných kyselín známych ako omega-3 mastné kyseliny. Dve aktívne zložky výrobku Omega-3 Complex sú EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 kyseliny sú esenciálne mastné kyseliny, čo znamená, že ich musíme prijímať v strave, pretože ich ľudský organizmus nevie syntetizovať. Pokiaľ pravidelne nejete aspoň jednu až dve porcie rýb týždenne, predstavujú koncentrované rybie tuky praktický spôsob, ako tieto vzácne esenciálne mastné kyseliny zaradiť do Vášho jedálnička.

Odporúčame prečítať: Milovníci sóje zbožňujú tempeh. Nepoznáte ho?

Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive

Zdroj: Shutterstock®

NUTRILITE DOUBLE X prvotriedny multivitamínový, multiminerálny doplnok stravy s fytonutrientami – dynamická kombinácia základných vitamínov, minerálnych látok, fytonutrientov a rastlinných koncentrátov a výťažkov. Pokročilé zloženie vytvorené tak, aby Vám poskytovalo väčšiu nutričnú podporu pri zvýšených nárokoch, keď Vaše telo vyžaduje väčší prísun živín. Doplnok stravy NUTRILITE DOUBLE X má príjemne sviežu vôňu bylín a obsahuje vitamíny, minerály, starostlivo vybrané rastlinné koncentráty, a výťažky z 23 rastlín, ktoré zaisťujú prísun dynamickej kombinácie fytonutrientov.

Odporúčame prečítať: 6 trikov ako naštartovať svoj metabolizmus

Základné trio od NUTRILITE: Pomáha prekonať medzery vo výžive

Zdroj: Shutterstock®

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborgom a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, t.j. živín rastlinného pôvodu. Vsúčasnosti oslavujeme viac ako 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Monika Filípková 29.06.16 06:55

MF
karma
56.00

Vitamínov a zdraviu prospešných látok nie je nikdy dosť. Ja patrím k tým spomínaným 75% ľudí, musím s tým začať niečo robiť.

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 29.06.16 07:23

SK
karma
114.00

celkom zaujimava ponuka od NUTRILITE, ja raz za rok si dam taku 3-mesacnu kuru, naposledy to boli Omega-3 od inej znacky, ale tato ponuka sa mi paci, uz budem vediet...

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 29.06.16 11:13

karma
93.00

toto trio ma naozaj zaujalo, ešte si o ňom niečo prečítam

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 15.07.16 09:38

MZ
karma
-1.00

Ja patrím našťastie k tým 15% populácie, ktoré si vitamíny dopĺňa ovocím a zeleninou :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní