Ženské prsia – mamičkovské či modelkovské

Ženské prsia – mamičkovské či modelkovské

Chránime si ich, staráme sa o ne, lebo sú naše, výnimočné, jedinečné, užitočné, sexy. Môžete si doplniť ďalšie prívlastky, budú pravdivé.


Niektoré máme tendenciu si ich vylepšiť, či už opticky alebo chirurgicky, ale určite všetky túžime, aby sa jedného dňa stali tým najpevnejším a najintímnejším spojením s bábom – túžime po prívlastku dojčiace prsia.

 

Krásny obraz v predstavách prináša so sebou problémy, ktorými prechádza každá mamina, tak ako rastie bábo. Medzi najčastejšie problémy patria zapálené prníky alebo slabý prietok mliečka .

 

Ženské prsia – mamičkovské či modelkovské

 

Gélové obklady na prsia Nexcare™ ColdHot™ je výrobok „šitý“ na mieru pre kojace mamičky alebo ženy po operácii (plasticke) prsníka. Využívajú prirodzenú silu tepla a chladu. Teplý obklad sa používa pred dojčením na zlepšenie prietoku mlieka, prečistenie kanálikov od zvyškov mlieka a na riešenie problému naliatych prsníkov. Studený obklad sa používa po dojčení ako prevencia pred zapálením, upchatím žliaz a na okamžitú redukciu bolesti. Ideálne aj po plastike alebo inom chirurgickom zákroku. Gélové obklady sa dajú opakovane použiť, a ich špeciálny tvar ich predurčuje k vloženiu do podprsenky.
 

 

Ženské prsia – mamičkovské či modelkovské

 

 

Jednoduchý postup: zohrejte gélový obklad v horúcej vode (max 10 min v 55°C) alebo vychlaďte v mrazničke. Vložte do priloženého obalu a priložte na prsník. Naplno využite silu tepla a chladu, analgetiká odložte bokom! Nie vždy sa dajú dojčiace problémy zvládnuť bez pomoci lekára, ale s dostatkom informácií si vo väčšine prípadov viete pomôcť aj samé.
 

 

Ženské prsia – mamičkovské či modelkovskéŽenské prsia – mamičkovské či modelkovské

 

 

Gélové obklady sa dajú neskôr využiť aj na liečenie ostatných členov domácnosti. Bolí bruško? Je drobčekovi zima? Pomôže zohriaty obklad v mikrovlnke. Tatino si vytkol členok? Alebo nám hrozí hrča na čele? Vyberte gél z mrazničky a priložte tam, kde treba. Ak ho raz máte, stane sa platným členom domácnosti, nevadí, že má špeciálny tvar.
 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 07.03.14 14:33

JK
karma
100.00

zaujímavé čítanie vôbec som netušila že aj takéto gelové obklady sú

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní