Ako si vedieť správne vybrať nový parfum? Sleduj jednoduché tipy!

Ako si vedieť správne vybrať nový parfum? Sleduj jednoduché tipy!
  • 27.09.2012
  • Youtube Youtube

Milujete nádherné vône i vy? My rozhodne áno! Podľa nás dokáže tá pravá vôňa zvýrazniť ženské kúzlo, priam až doladiť celkovú vizáž a nepochybne aj zvýšiť sebavedomie. Mnohé z nás po parfume siahajú pred odchodom z domu prakticky každý deň a vo väčšine prípadov nejakú obľúbenú voňavku so sebou i nesieme v kabelke. Podľa čoho však vybrať vhodný parfum, ktorý žene úplne sadne? Orientovať sa pri výbere len naším zmyslom, teda čuchom? Alebo sa pozrieť i na ďalšie parametre?

Ako vybrať ten správny?

Ovocné, kvetinové, korenisté, ťažké, svieže, ovocné, sladké, citrusové, elegantné, hrejivé – týmito všetkými a mnohými ďalšími prívlastkami by sme mohli pomenovať rôznorodé vône, z ktorých si môžeme v obchodoch vyberať. Ako však správne vybrať? Parfum by mal v prvom rade sedieť jeho nositeľke, no rovnako by mal byť vhodne zvolený aj pre danú časť dňa či príležitosť. Iné parfumy sa hodia na deň do práce, iné na večernú udalosť.

Pri výbere vôní je možné sa orientovať aj intenzitou. Najintenzívnejší je samotný parfum, potom parfumovaná voda a nasleduje toaletná voda. Okrem výberu parfumov je však vhodné vedieť i to, ako ich správne aplikovať. Prinášame preto tip na video, ktoré vás bližšie oboznámi so svetom parfumov a vôní. Dozviete sa v ňom dôležité veci o výbere parfumov, ako aj o ich používaní. 

Pozri aj: Mliečny kúpeľ – relax pre kráľovné. Prečo si ho dopriať?

OTÁZKA PRE VÁS:

Aké vône najviac obľubujte vy? Podľa čoho si vyberáte parfum?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 19.06.22 20:37

KS
karma
133.00

Osobne rada skúšam vždy nové parfémy, nemám obľúbený :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní