Bratislava Fashion Weekend 2013 - zrušený

Bratislava Fashion Weekend 2013 - zrušený

 

Bratislava 25. septembra 2013 – Tretí ročník módnej show Bratislava Fashion Weekend, ktorý sa mal konať v dňoch 3. až 6. októbra 2013 na námestí pri Eurovea sa z organizačných dôvodov neuskutoční. Dôvodom je odstúpenie kľúčového partnera od financovania projektu.

 

 

Bratislava Fashion Weekend 2013 - zrušený

 

 

 Rozhodnutie pozastaviť projekt Bratislava Fashion Weekend bolo pre nás nesmierne ťažké, avšak momentálne ho považujeme za jediné možné riešenie. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, predovšetkým s ohľadom na množstvo práce a energie, ktoré na jeho prípravu vynaložili naši ďalší partneri a samotní módni návrhári. Samozrejme, všetky doterajšie aktivity budú zúčastneným subjektom z našej strany kompenzované. Rovnako tak budú fanúšikom BFW, ktorí si už kúpili vstupenky na módne prehliadky v predpredaji, vrátené peniaze,“ vysvetľuje riaditeľka projektu Janina Šlemínová zo Stars Communication a dodáva:

 

„Realizácia takéhoto náročného projektu si vyžaduje aj významnú finančnú podporu, ktorú ako organizátori nemôžeme bez účasti partnerov pokryť. Naším dlhodobým cieľom však aj napriek tomu naďalej zostáva podpora lokálnej českej aj slovenskej módy.“
 

Zdroj foto: www.starscom.cz

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 01.01.14 18:47

JK
karma
100.00

nikdy som nebola na módnej prehliadke musí to biť skvelý zážitok

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní